Reklama

Maraton w dwie godziny – tak, to możliwe

Opublikowano:
Autor:

Maraton w dwie godziny – tak, to możliwe - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Na razie trudno wyobrazić sobie przebiegnięcie 42,195 km w 120 minut. Ale można przez ten czas uczestniczyć w maratonie zumby.

Na razie trudno wyobrazić sobie przebiegnięcie 42,195 km w 120 minut. Ale można przez ten czas uczestniczyć w maratonie zumby.

Pierwsza tego typu impreza w Płocku odbędzie się w Domu Technika 28 kwietnia od 11 do 13. Szykuje się doskonała zabawa, która połączona będzie ze spalaniem zbędnych kalorii. Kto wie, na czym polega zumba, nie powinien się długo zastanawiać nad udziałem w maratonie. Kto nie zna tej formy aktywności ruchowej – tym bardziej powinien pojawić się w DT, aby przekonać się, że warto spróbować.

Organizatorki podkreślają, że warto się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona, a zainteresowanie imprezą już teraz jest olbrzymie. Zgłaszać się można mailowo pod adresem maraton.zumba@op.pl lub telefonicznie pod numerem 600 888 722. – Przyjdź!!! Weź ze sobą wygodny stój, dużo pozytywnej energii, kilogram uśmiechu i butelkę wody – zachęca jedna z organizatorek Anna Fabiszewska.

Zumba to zajęcia taneczno-ruchowe inspirowane południową Ameryką. Dzięki połączeniu międzynarodowej muzyki oraz kroków tanecznych powstał dynamiczny, ekscytujący ale przede wszystkim skuteczny program fitness.

Zumba wykorzystuje podstawowe zasady aerobiku i treningu interwałowego dla zmaksymalizowania wydatku energii w organizmie człowieka. Ruchy taneczne oparte o trening cardio są łatwe do wykonania, a układy choreograficzne skonstruowane tak, aby wzmacniać ciało. W szczególności w takich rejonach jak pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców, brzuch. – Od wielu lat jestem instruktorem tańca. Zaczynałam od tańca towarzyskiego. Mam bogate doświadczenie z tańcem towarzyskim, ludowym, nowoczesnym, hip hopem, salsą i innymi. Zumbą zaraziłam się dawno, a od pół roku, jako licencjonowany instruktor mogę prowadzić zajęcia – powiedziała Portalowi Płock Anna Fabiszewska. – Zumba to świetna zabawa, pozytywna energia oraz spalanie tysięcy kalorii w sposób bezpieczny i kontrolowany przez wykwalifikowanego instruktora.

Wejście na maraton zumby dla osób, które zapiszą się do 21 kwietnia kosztować będzie 15 zł, od 21-27 kwietnia 20 zł, dla zapisujących się w ostatniej chwili (o ile będą jeszcze wolne miejsca) – 30 zł. Organizatorki ostrzegają, że start maratonu przewidziany jest punktualnie o 11, co oznacza, że należy być na miejscu odpowiednio wcześniej.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE