Reklama

Król Artur i gwiazdy w Orlen Arenie [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Król Artur i gwiazdy w Orlen Arenie [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Już po raz drugi w Orlen Arenie zorganizowany został Artur Siódmiak Camp. Podobnie jak rok temu podzielony został on na trzy części - „multisportową”, trening z Arturem Siódmiakiem oraz Mecz Gwiazd.

Już po raz drugi w Orlen Arenie zorganizowany został Artur Siódmiak Camp. Podobnie jak rok temu podzielony został on na trzy części - „multisportową”, trening z Arturem Siódmiakiem oraz Mecz Gwiazd.

Pierwsza z części, na którą zapisy przyjmowane były w niedzielny poranek, przyciągnęła głównie miłośników piłki nożnej, badmintona, koszykówki i tenisa stołowego. Jedną z idei przyświecających organizatorom projektu jest promowanie aktywności fizycznej dzieci i młodzieży, a jednocześnie uświadomienie, że aktywność fizyczna powinna być traktowana jako przyjemność, a nie jak kara.

Najważniejszą częścią Campu był specjalistyczny trening z Arturem Siódmiakiem. Organizator mógł liczyć na pomoc trenerów wychowania fizycznego z płockich szkół oraz zawodniczek Szkoły Mistrzostwa Sportowego ZPRP. – Miałem trochę obaw, czy przy tak wielkiej liczbie uczestników uda się wszystko w miarę sprawnie przeprowadzić – nie ukrywał w rozmowie z nami Artur Siódmiak. – Moi pomocnicy spisali się jednak na medal, dzięki czemu wszystko przebiegło sprawnie i bez większych zakłóceń.

Kiedy większość uczestników pierwszej i drugiej części spokojnie rozsiadła się na trybunach, rozpoczęła się rozgrzewka przed punktem programu, który zaplanowany został jako końcowy, lecz budził największe emocje. W Meczu Gwiazd wystąpili znani aktorzy: Piotr Zelt, Marek Włodarczyk, Rafał Mroczek, Przemysław Cypriański, Jarosław Jakimowicz oraz sportowcy: Piotr Świerczewski, Piotr Gruszka, Marek Plawgo Kamil Mokrzki, Artur Niedzielski. Do walki z nimi stanęli przedstawiciele władz miasta i rozmaitych miejskich instytucji, płoccy sportowcy i dziennikarze. W pierwszej połowie zawodnicy grali w piłkę ręczną, w drugiej – w nożną. Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem 7:7.

Mnóstwo zdjęć w naszej galerii:

fot. Tomasz  Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE