Reklama

Kolejny sukces judoki płockiej Jutrzenki

Opublikowano:
Autor:

Kolejny sukces judoki płockiej Jutrzenki - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Patryk Ciechomski wywalczył tytuł wicemistrza Polski juniorów w judo w kategorii wagowej – 90 kilogramów. To kolejny medal w jego przebogatej kolekcji.

Patryk Ciechomski wywalczył tytuł wicemistrza Polski juniorów w judo w kategorii wagowej – 90 kilogramów. To kolejny medal w jego przebogatej kolekcji.

W ubiegłym roku w Jastrzębiu Zdrój Patryk sięgnął po złoty medal MPJ, pokonując w finałowej walce Artura Gmurka. Wychowanek trenera Wojciecha Pudlika w Pile bronił więc złota i tytułu mistrzowskiego.
O ile rok temu w wadze – 90 kg było aż 33 zawodników, tym razem stawka stopniała do 18. Nie oznacza to jednak, że łatwiej było o medale. Patry Ciechomski w swej pierwszej walce zmusił do kapitulacji Aleksandra Gali (Gwardia Wrocław). Kolejnym zawodnikiem, który musiał uznać wyższość płocczanina, był Michał Jabłoński (AZS AWFiS Gdańsk). Kiedy Patryk okazał się lepszy również od Mariusza Kruegera, zapewnił sobie co najmniej srebrny medal.

W finale czekał na niego stary znajomy – Arkadiusz Gmurek. Niestety, tym razem lepszy okazał się trenujący na co dzień w AZS AWF Warszawa były mistrz Europy. Dla Patryka Ciechomskiego srebro Mistrzostw Polski Juniorów to jednak kolejne wielkie osiągnięcie, powiększające jego medalowy dorobek.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE