Reklama

Kick-boxerzy UKS Sanda walczą jak lwy

Opublikowano:
Autor:

Kick-boxerzy UKS Sanda walczą jak lwy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Mateusz Dymek i Dagmara Tchorek z Sandy Płock wezmą udział w Mistrzostwauch Świata w Kickboxingu WAKO Cadets & Juniors World Championships. Impreza odbędzie się we włoskim Rimini.

Mateusz Dymek i Dagmara Tchorek z Sandy Płock wezmą udział w Mistrzostwauch Świata w Kickboxingu WAKO Cadets & Juniors World Championships. Impreza odbędzie się we włoskim Rimini.

Młodzi płocczanie wyjeżdżają na światowy czempionat już w sobotę 6 września. Dagmara Tchorek stanie do walki w formule Low-Kick. Mateusz tymczasem rywalizował będzie w dwóch formułach – Kick-Light i Light-Contact.

Nominacje do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata są dla dwojga młodych płocczan ukoronowaniem niezwykle udanego sezonu, w którym praktycznie każdy start w kraju i za granicą przynosił im kolejne miejsca na podium. Niedawno obydwoje startowali w Dobrzejewicach, gdzie odbywały się Mistrzostwa Polski Kadetów oraz Puchar Polski Juniorów w kick-boxingu w formule kick-lihgt. Zawody kończyły kwalifikacje do kadry na MŚ. Nic więc dziwnego, że zgłosiło się do nich aż 200 zawodniczek i zawodników z całej Polski.

Mateusz Dymek w wadze 57 kg walczył jak natchniony w kategorii kadetów starszych. Stoczył cztery bardzo ciężkie walki, wygrywając każdą z nich, co dało mu tytuł mistrzowski. Raz mniej stawał do boju inny z płockich kadetów starszych – Gayk Kadimyan, który w wadze – 63 kg sięgnął po brązowy medal. Dagmara Tchorek w rywalizacji juniorek w wadze – 50 kg musiała pokonać dwie przeciwniczki, aby cieszyć się ze złota.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE