Reklama

Kasa dla nafciarzy. Nie wiadomo ile

Opublikowano:
Autor:

Kasa dla nafciarzy. Nie wiadomo ile - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Nowym sponsorem Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock została firma Rejs z Rypina. Niestety, władze klubu nie ujawniły wysokości umowy.

Nowym sponsorem Sekcji Piłki Ręcznej Wisła Płock została firma Rejs z Rypina. Niestety, władze klubu nie ujawniły wysokości umowy.

– Cieszę się, że kolejna firma dołączyła do grona podmiotów wspierających nasz klub. Mam nadzieję, że to początek naszej długofalowej współpracy – powiedział Artur Zieliński, członek zarządu pełniący obecnie obowiązki prezesa SPR Wisła. – Znaczący jest fakt, że współpracę z Wisłą podejmują firmy spoza Płocka, dla których nasz klub jest atrakcyjnym partnerem.

Przy okazji podpisania umowy przedstawiciele nowego sponsora podkreślali, że w sezonie 2014/2015 kilka razy zasiadali na trybunach Orlen Areny i bardzo spodobała im się atmosfera w hali.

Niestety, zarówno przedstawiciele klubu, jak i nowego sponsora nie podają dwóch  niezwykle istotnych informacji – na jak długo podpisana została umowa sponsorska oraz jaka jest jej wartość.

 

fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE