Reklama

Już jutro bardzo widowiskowe zawody

Opublikowano:
Autor:

Już jutro bardzo widowiskowe zawody  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Druga edycja River Fly, czyli zawodów motoparalotniowych, już jutro na płockim lotnisku. Na płockim niebie zobaczymy mistrzów świata i Europy w kategoriach slalomowych.

Druga edycja River Fly, czyli zawodów motoparalotniowych, już jutro na płockim lotnisku. Na płockim niebie zobaczymy mistrzów świata i Europy w kategoriach slalomowych.

Pierwsza edycja tej nietypowej imprezy zorganizowanej przez dwóch zapalonych paraloniarzy - Dariusza Bógdała i jego Wojciecha, odbyła się w ubiegłym roku na lotnisku Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej. Kilkunastu paralotniarzy, wśród nich Wojciech Bógdał, ścigało się w różnych konkurencjach. Na koniec przyszedł czas na to, na co wszyscy czekali - lot pilotów mknących z prędkością ponad 100 km/h między dwoma 12-metrowymi  pylonami, podobnymi do tych, które znamy z air show.

Podniebna rywalizacja ścigających się motoparalotni dostarcza mnóstwa adrenaliny - nie tylko pilotom, ale i widzom, dlatego organizatorzy zapraszają wszystkich jutro, w sobotę 17 października, na płockie lotnisko. Na niebie od świtu do zmierzchu zobaczymy mistrzów świata i Europy w kategoriach slalomowych.  Wstęp jest bezpłatny, a dawka emocji gwarantowana. Wieczorem, o 19.00 w Ratuszu zaplanowano wręczenie pucharów i podsumowanie wyników Polskiej Ligi Motoparalotniowej.

Fot. Tomasz Miecznik / Portal Płock

Więcej zdjęć zobacz:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE