Reklama

Jednak walkower dla Piotrkowianina

Opublikowano:
Autor:

Jednak walkower dla Piotrkowianina - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Komisarz Ligi zdecydował, że mecz 15. kolejki PGNiG Superligi między Orlen Wisłą Płock i Piotrkowianinem, który miał się odbyć w środę 6 lutego zostanie zweryfikowany jako walkower dla gości.

Komisarz Ligi zdecydował, że mecz 15. kolejki PGNiG Superligi między Orlen Wisłą Płock i Piotrkowianinem, który miał się odbyć w środę 6 lutego zostanie zweryfikowany jako walkower dla gości.

Na oficjalnej stronie związku piłki ręcznej w Polsce można przeczytać lakoniczny komunikat: Na podstawie regulaminu rozgrywek, zapisów w meczowym protokole, raportu delegata, oraz postępowania wyjaśniającego, Komisarz Ligi ZPRP Bogusław Trojan podjął decyzję o weryfikacji wyniku zawodów 15. kolejki PGNiG Superligi mężczyzn Orlen Wisła Płock – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski jako walkower 0:10 na korzyść drużyny z Piotrkowa oraz orzekł karę administracyjną w wysokości 4.000 PLN dla klubu z Płocka.

W rozmowie z nami prezes Wisły Andrzej Miszczyński nie ukrywał zdenerwowania, że informacja o decyzji Bogusława Trojana trafiła do mediów zanim została oficjalnie przekazana władzom klubu. - Nie chciałbym komentować tej sytuacji, aby nie powiedzieć czegoś niewłaściwego - mówił Andrzej Miszczyński. - Wydawało mi się, że takie wiadomości powinny zostać przekazane w pierwszej kolejności zainteresowanym klubom. Jest dla mnie absolutnie niezrozumiałe, że stało się inaczej."

Chociaż prezes nie chciał komentować decyzji Komisarza Ligi, ani trybu podania jej do wiadomości publicznej, z oświadczenia na oficjalnej stronie klubowej można dowiedzieć się, że Wisła zamierza złożyć odwołanie:

"W związku z opublikowanym na stronie internetowej ZPRP decyzji Komisarza Ligi, Bogusława Trojana, o weryfikacji wyniku ubiegłotygodniowego meczu Orlen Wisły Płock z Piotrkowianinem jako walkower 0:10 na korzyść drużyny z Piotrkowa, SPR Wisła Płock informuje, że złoży odwołanie od w/w decyzji do Komisji Odwoławczej przy ZPRP." - czytamy na stronie klubowej.

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE