Fatalna porażka piłkarzy Wisły

Fatalna porażka piłkarzy Wisły - Zdjęcie główne

SportPierwszoligowi piłkarze Wisły Płock w środę wieczorem w słabiutkim stylu przegrali z Kolejarzem Stróże 0:2 (0:1).

Po sobotnim zwycięstwie 2:1 z Dolcanem w Ząbkach pod wodzą nowego trenera Libora Pali nadzieje na kolejne zwycięstwo były ogromne. Nafciarze zagrali dziś z ligowym średniakiem Kolejarzem Stróże. Okazało się, że ten średniak w zupełności wystarczył na płocką ekipę, rządził na boisku przez pierwsze 45 minut.

W drugiej połowie czeski szkoleniowiec Wisły dokonał dwóch zmian, gospodarze ambitnie próbowali wyrównać, ale wynik się nie zmieniał. Goście dobili Nafciarzy 10 minut przed końcem, gdy w zamieszaniu podbramkowym strzelili na 2:0.

W niedzielę Wisła, zajmująca 10. miejsce, jedzie do bardzo mocnej Bogdanki Łęczna, ma już tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową.

Wisła: Krzysztof Kamiński - Bartłomiej Sielewski (31. Matar), Damian Jaroń, Ariel Jakubowski, Artur Wyczałkowski, Łukasz Nadolski, Damian Drężewski, Eivinas Zagurskas (55. Daniel), Ricardo Cavalcante Mendes Ricardinho (57. Kamil Biliński), Łukasz Sekulski, Jacek Góralski.