Reklama

Droga do Las Vegas wiedzie przez Płock

Opublikowano:
Autor:

Droga do Las Vegas wiedzie przez Płock - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Lucyna Charęzińska i Marek Przezpolewski okazali się największymi gwiazdami trzydniowego turnieju bowlingu ABC Cup 2013. Tym samym zrobili wielki krok w kierunku kadry na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w sierpniu w Las Vegas.

Lucyna Charęzińska i Marek Przezpolewski okazali się największymi gwiazdami trzydniowego turnieju bowlingu ABC Cup 2013. Tym samym zrobili wielki krok w kierunku kadry na Mistrzostwa Świata, które odbędą się w sierpniu w Las Vegas.

Płocki Arturo Bowling Club stał się ważnym punktem na bowlingowej mapie Polski. Potwierdzeniem pozycji płockiego klubu może być fakt, że turniej ABC Cup 2013 był jedną z trzech turniejów kwalifikacyjnych do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata 2013 roku, które w końcu sierpnia zostaną rozegrane w Las Vegas. Do rankingu wliczają się również wyniki osiągane w Indywidualnych Mistrzostwach Polski, Pucharze Polski, Mistrzostwach Par i Trójek. Reprezentacja Polski, w której znajdzie się pięć kobiet i sześciu mężczyzn, zostanie wyłoniona pod koniec kwietnia.

Uczestnicy ABC Cup 2013 w ciągu trzech dni zmagań rozegrali prawie tysiąc gier. Impreza przebiegała bez jakichkolwiek zakłóceń, a uczestnicy wyjeżdżali z Płocka bardzo zadowoleni. Zwycięzcy turnieju Lucyna Charęzińska i Marek Przezpolewski umocnili się na czołowych miejscach w rankingu kadry.

Kolejne zawody bowlingowe w Płocku odbędą się 17-18 marca. Tym razem osiem najlepszych drużyn klubowych w Polsce rywalizować będzie w piątej i szóstej kolejce Polskiej Ekstraklasy Bowlingowej. Emocji na pewno nie zabraknie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE