Reklama

Czeska lekcja, słodka zemsta w finale

Opublikowano:
Autor:

Czeska lekcja, słodka zemsta w finale - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Sport Przygotowujące się do fazy play-of na Mazowszu siatkarki MUKS Volley Płock wystąpiły w dwóch turniejach. Juniorki zagrały w mocnych zawodach w czeskiej Ostrawie, a kadetki walczyły w Kędzierzynie-Koźlu.

Przygotowujące się do fazy play-of na Mazowszu siatkarki MUKS Volley Płock wystąpiły w dwóch turniejach. Juniorki zagrały w mocnych zawodach w czeskiej Ostrawie, a kadetki walczyły w Kędzierzynie-Koźlu.

Juniorki wystartowały w gronie aż 17 zespołów z Czech , Słowacji i Polski. - Był to bardzo silnie obsadzony turniej, dla nas dobra lekcja przed play-off, który zadecyduje, czy znajdziemy się w finale Mazowsza – podkreśla trener Jerzy Chęciński. Volley wygrał 4 mecze, przegrał 3 i zajął 8. lokatę. - Mam nadzieję, że te zawody zaprocentują i naszym juniorkom uda się im wywalczyć awans do finałów mistrzostw Mazowsza, które odbędą się 1-3 lutego w Warszawie – dodaje szkoleniowiec.

Natomiast kadetki w weekend wystąpiły w Kędzierzynie-Koźlu w VII. Międzynarodowym Turnieju Dziewcząt i Chłopców „Kędzierzyńsko-Kozielskim Koziołku 2013”. Spisały się doskonale, w gronie 12 ekip przegrały tylko jeden mecz - w grupie z UKS Kluczbork, z którym spotkały się później w finale i wzięły srogi rewanż wygrywając 2:0. Płock otrzymał też dwie nagrody indywidualne: MVP turnieju została Aleksandra Koperska, a najlepszą rozgrywającą - Sandra Niedziałkowska. Statuetkę dla wyróżniającej się zawodniczki otrzymała Wiktoria Harabasz.

- Dziewczyny miały okazje zagrać na hali,gdzie gra ekstraklasowa ZAKSA,lider Plus Ligi mężczyzn. Zdobyliśmy dużo doświadczenia i nawiązaliśmy nowe kontakty, są już zaproszenia do innych miejscowości, bo wszystkim podobała się nasza gra. Jestem dumny z podopiecznych , oby tak było w meczach play-of – podsumował Jerzy Chęciński.
 
Volley juniorki: juniorki - Mokrzanowska Marlena, Sieklucka Marta, Izmajłowicz Weronika, Wakula Joanna, Olszowiec Aleksandra, Koperska Aleksandra, NIedziałkowska Sandra, Marcinkowska Kamila, Chrobocińska Marta, Olenderek Aleksandra, Baryła Agnieszka, Harabasz Wiktoria.
 
Volley kadetki: NIedziałkowska Sandra, Chrobocińska Marta, Koperska Aleksandra, Olenderek Aleksandra, Marcinkowska Kamila,Harabasz Wiktoria, Baryła Agnieszka, Chęcińska Izabela, Fabiszewska Alicja , Muszyńska Adrianna, Wróblewska Adrianna, Bąkowska Emilia.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE