Reklama

Autobusem z Warszawy na kręgle do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Autobusem z Warszawy na kręgle do Płocka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Sport Ewa Poświata, która w rozgrywkach Bowlingowej Ligi Seniorów zajęła doskonałe, piąte miejsce, na co dzień mieszka w Warszawie. Na zawody w Płocku jeździła autobusem.

Ewa Poświata, która w rozgrywkach Bowlingowej Ligi Seniorów zajęła doskonałe, piąte miejsce, na co dzień mieszka w Warszawie. Na zawody w Płocku jeździła autobusem.

Pani Ewie wyrazy uznania należą się zarówno za wielkie samozaparcie i cotygodniowe przejazdy na trasie Warszawa-Płock-Warszawa. Również za doskonały rezultat, jaki osiągnęła. Zakończyła sezon na wysokiej, piątej pozycji – najwyżej z kobiet startujących w gronie seniorów. W tej kategorii wiekowej dwóch odwiecznych rywali Sławomira Śliwińskiego (drugie miejsce) i Jacka Wróblewskiego (trzecia lokata) pogodził niespodziewanie, aczkolwiek w pełni zasłużenie Krzysztof Augustowski.

Do rozgrywek pierwszej ligi przystąpiło 22 zawodników. I tutaj kolejność na dwóch pierwszych miejscach była odwrotna niż u seniorów. Wygrał Sławomir Śliwiński, a drugi był Krzysztof Augstowski. Na trzecim miejscu uplasował się Arek Karaszewski, co zostało określone jako jedna z największych niespodzianek tego sezonu. Dobrze spisali się pierwszoligowi debiutanci – Michał Wiechno był czwarty, a Piotr Więckowski piąty. Na piętnastej pozycji sklasyfikowana została jedyna kobieta w pierwszej lidze – Paulina Wojtewicz.

Kobiety świetnie spisały się w drugiej lidze. Pierwsze miejsce wywalczyła Maria Wróblewska, a trzecia była Joanna Strześniewska. Przedzielił je jedyny mężczyzna na podium – Mariusz Dębkowski.

Fot. archiwum bowlingowców

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE