Reklama

Zimą w ogrodzie też jest dużo pracy. Warto skorzystać z usług profesjonalistów

Opublikowano: czw, 3 gru 2020 18:02
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Ogród zachwyca nas wiosną i latem, ale pracy wymaga całym rokiem – także jesienią i zimą. To pracochłonne zajęcie, a przy tym niekiedy potrzebna jest także specjalistyczna wiedza. Firma Twój Ogród Maciej Szostek z podpłockiego Cekanowa wykona każdą pracę – od najprostszych, do tych najbardziej skomplikowanych, wymagających użycia ciężkiego sprzętu.

Niektórym wydawać się może, że najwięcej pracy w ogrodzie jest wiosną. Wtedy trzeba go uporządkować po zimie i przygotować na kolejny sezon. Rzeczywiście, wymaga to sporo pracy i dobrego planu, ale warto go wdrożyć jeszcze jesienią, a nawet zimą.

- Jesienią jest szereg prac do wykonania, począwszy od zabezpieczenia systemu nawadniania, sprzątnięcia liści oraz igliwia, po przycinanie, wycinanie drzew i krzewów czy okrywanie roślin – mówi Maciej Szostek, właściciel firmy Twój Ogród.

Prace może wykonywać nawet przy delikatnych, 5-7-stopniowych mrozach. Jeśli tegoroczna zima będzie podobna do zeszłorocznej, w zasadzie nie będzie żadnych przeszkód.

Firma Twój Ogród Maciej Szostek może zająć się pielęgnacją istniejącego ogrodu, ale równie dobrze może taki ogród zaaranżować od zera. Jeśli projekt jest gotowy, realizacja może zakończyć się nawet w ciągu dwóch tygodni. Wiele zależy jednak od indywidualnych uzgodnień z klientem.

- Wchodzimy, wyrównujemy teren, zabieramy ze sobą zielone pozostałości. Klient ma posprzątany teren i już niedługo będzie mógł cieszyć się pięknym ogrodem – uśmiecha się Szostek. – Dysponujemy profesjonalnym sprzętem. Mamy traktorek ogrodniczy, darniarkę do trawy, wał półtonowy do uklepania ziemi czy koparkę łańcuchową z napędem hydraulicznym do wykopów systemu do nawadniania, dzięki czemu nie ingerujemy zbyt bardzo w ziemię. Każdej realizacji doglądam osobiście, wszystko jest dopięte na ostatni guzik.

Wachlarz usług oferowanych przez Twój Ogród Maciej Szostek jest naprawdę bardzo szeroki – obejmuje nawet wycinkę lasu. Jedynym ograniczeniem pozostaje w zasadzie wyobraźnia Klienta.

- Mamy też swój punkt sprzedaży choinek. Zaczynamy sprzedaż już 9 grudnia. Zapraszamy na plac przy Stihlu za Imielnicą w kierunku Warszawy DK60. Świadczymy usługę dowozu choinki pod wskazany adres -zapewnia Maciej Szostek. 

Zdjęcia z realizacji ekipy Twojego Ogrodu można zobaczyć na Facebooku. Czasami po prostu warto zdać się na profesjonalistów.

Twój Ogród Maciej Szostek

Cekanowo, ul. Płocka 11

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE