Reklama

Reklama

Kierunki studiów które najlepiej rokują na przyszłość? Wybierz studia prawnicze w ALK

Opublikowano:
Autor:

Kierunki studiów które najlepiej rokują na przyszłość? Wybierz studia prawnicze w ALK - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Rozmaitości Myślisz o studiach prawniczych? To wciąż jeden z najlepiej rokujących zawodów. Szukasz dobrej uczelni prawniczej? Wybierz taką, gdzie wykładowcy nie tylko uczą prawa, lecz także pomagają je zrozumieć. Niezależnie od tego, czy marzysz o zostaniu adwokatem, czy chcesz założyć własną kancelarię adwokacką – dobra uczelnia to klucz do sukcesu. W rankingach od wielu lat największą renomą niezmiennie cieszy się Akademia Leona Koźmińskiego, określana jako „elitarność w najlepszym znaczeniu tego słowa”. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać studia prawnicze w ALK.

Reklama

Dlaczego warto wybrać studia prawnicze w Akademii Leona Koźmińskiego?

  • To właśnie ten kierunek zdobył 1 miejsce w Rankingu Wydziałów Prawa „Rzeczpospolitej” 2021 w kategorii uczelni niepublicznych.
  • ALK wykorzystuje najnowsze osiągnięcia multimedialne. Część zajęć prowadzona jest w formach interaktywnych, dzięki czemu bierzesz udział w symulacji rozpraw sądowych, zakładania spółek, pleadingu w postępowaniu arbitrażowym, warsztatach mediacyjnych, negocjacyjnych i krasomówczych.
  • Nie koniec na tym: Akademia wprowadzi Cię w świat rzeczywistości wirtualnej, ponieważ jako pierwsza w Polsce włączyła w tok nauki stworzoną w ALK grę edukacyjną, dzięki której możesz przeprowadzać wirtualne oględziny miejsca przestępstwa. Twórczyni gry, prof. ALK dr hab. Monika Całkiewicz, otrzymała w 2019 roku za ten projekt nagrodę LUMEN – Leaders in University Management. 
  • ALK jest uczelnią, która udziela się społecznie: dzięki Studenckiej Poradni Prawnej możesz odbyć praktykę pod opieką pracowników naukowych, a jednocześnie wspomóc osoby niezamożne, udzielając im profesjonalnych porad prawnych. Warto wspomnieć, że kontakt z realnym klientem jest nieoceniony w zawodzie prawnika. 
  • Masz też możliwość wziąć udział w projekcie Vicarius e-SPP, co pozwoli Ci nauczyć się korzystać z profesjonalnego programu do obsługi kancelarii prawnych (Vicarius e-Kancelaria).
  • Studenci Kolegium Prawa ALK regularnie biorą udział w wyprawach edukacyjnych, krajowych i zagranicznych. Ty także możesz odwiedzić Luksemburg i Brukselę, Wiedeń, czy Giessen w ramach szkoły letniej.
  • Akademia Leona Koźmińskiego ma od 2009 roku uprawnienia do nadawania stopnia doktora nauk prawnych w dyscyplinie prawo, a także – od 2016 roku – uprawnienia do nadawania stopnia doktora habilitowanego nauk prawnych. 

Akademia Leona Koźmińskiego – ucz się u najlepszych 

Wykładowcy ALK to doświadczeni dydaktycy, z dużym dorobkiem naukowym. Zajęcia prowadzą wybitni wykładowcy, którzy łączą naukę z praktyką prawniczą lub z działalnością w sferze publicznej. Wśród nich są m.in. sędziowie Sądu Najwyższego, Naczelnego Sądu Administracyjnego i sądów powszechnych, adwokaci, radcowie prawni, prawnicy korporacyjni, prokuratorzy, notariusze, komornicy i syndycy. Wszyscy służą zdobytą wiedzą i doświadczeniem, by studia prawnicze dały Ci nie tylko maksimum wiedzy, ale i ogrom doświadczeń oraz doskonałe kontakty na przyszłość. 

Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź program studiów prawniczych w ALK i poznaj inne korzyści dla studentów. Wejdź na https://www.kozminski.edu.pl/pl/oferta-edukacyjna/studia-jednolite-magisterskie-prawo/prawo

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy