Reklama

Reklama

Finał Start in Park

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Finał Start in Park - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Promowane Możesz zrealizować swoje marzenie o złożeniu firmy lub zrealizowaniu nowatorskiego pomysłu biznesowego, a nawet dostać nagrody pieniężne. Ale trzeba się spieszyć! Już mniej niż tydzień pozostał, by zapisać się do udziału w biznesowym programie Płockiego Parku Przemysłowo-Technologicznego S.A. i Sieci Przedsiębiorczych Kobiet: Start in Park.

Reklama

 

Program ma na celu wsparcie szkoleniowo-mentoringowe i doradcze obecnych lub przyszłych przedsiębiorców z Subregionu Płockiego*.
Jest
finansowany przez PPP-T** zatem bezpłatny dla uczestników.

Tylko do 16 stycznia 2022 roku można zarejestrować się pod linkiem:

Dla kogo jest Start in Park?
-
dla osób mających pomysł na biznes,
- dla właścicieli firm działających nie dłużej niż 6 miesięcy,
- dla doświadczonych podmiotów gospodarczych, które planują nowe projekty biznesowe**
*

Obecnie PPP-T S.A. koncentruje swoje działania na budowaniu regionalnego ekosystemu startupowego, realizując m.in. własne programy rozwojowe, włączając się jako partner w programy inkubacyjno-startowe innych podmiotów oraz współrealizuje maratony programistyczne. Zwracam się do mediów o pomoc w nagłośnieniu programu Start in Park – mówi Marzena Kapuścińska koordynatorka programu z ramienia PPP-T S.A.

W ramach Start in Park uczestnicy otrzymają kompendium nowoczesnej wiedzy niezbędnej do rozwoju przedsiębiorstwa. Będą mieli okazję rozwinąć swój pomysł na biznes, wypracować i wprowadzić na rynek nowe usługi czy produkty oraz pracować nad kompetencjami w zakresie prowadzenia przedsięwzięcia biznesowego.

Program jest niezwykle bogaty i urozmaicony: 12 godz. mentoringu od doświadczonych mentorek Sieci Przedsiębiorczych Kobiet, szkolenia z zakresu marketingu, księgowości i prawa, zarządzania i pozyskiwania funduszy oraz sprzedaży. Dodatkowo warsztaty z umiejętności miękkich.

Udział w Programie daje również możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród pieniężnych. W trakcie finałowego wydarzenia Demo Day nastąpi podsumowanie pracy wykonanej przez startupy, a wybranym trzem Laureatom Programu jury przyzna nagrody pieniężne (1 miejsce - 5 000 zł, 2 miejsce - 4 000 zł, 3 miejsce - 3 000 zł)

Program adresowany jest do max. 25 startupów, rozumianych jako:

- projekty biznesowe bez zarejestrowanej działalności gospodarczej, których pomysłodawcami są mieszkańcy Subregionu Płockiego* (Miasto Płock, powiat płocki, powiat sierpecki, powiat gostyniński)

- młode firmy w początkowej fazie rozwoju, posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Subregionu Płockiego (na dzień złożenia formularza rekrutacyjnego)

- nowe projekty biznesowe realizowane bądź planowane do realizacji przez doświadczone podmioty, posiadające zarejestrowaną działalność gospodarczą na terenie Subregionu Płockiego (na dzień złożenia formularza rekrutacyjnego).

Płocki Park Przemysłowo-Technologiczny S.A. to nie tylko dobrze skomunikowane i wyposażone w infrastrukturę techniczną tereny inwestycyjne, ale także nowoczesne laboratoria badawcze. PPP-T posiada również bogatą ofertę powierzchni biurowych zarówno pod krótko-, jak i długoterminowy wynajem. Obecnie PPP-T S.A. koncentruje również swoje działania na budowaniu regionalnego ekosystemu startupowego, realizując m.in. własne programy rozwojowe, włączając się jako partner w programy inkubacyjno-startowe innych podmiotów oraz współrealizuje maratony programistyczne.

Działając na Północnym Mazowszu łączymy również świat biznesu, innowacji i technologii, a także pomagamy w nawiązywaniu kontaktów biznesowych w subregionie. Partnerstwo biznesowe Grupy ORLEN, której częścią jest PPP-T oraz otwartość Miasta Płocka stwarza obecnym i przyszłym inwestorom niepowtarzalne możliwości synergii działań i uzyskania efektów lepszych niż gdziekolwiek indziej. – mówi Joanna Olejnik prezes PPP-T S.A.

„Fundacja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet wpiera przedsiębiorczość w Polsce. Koncentruje sięna kobietach, bo to one są najbardziej poszkodowane na rynku pracy. Działa więc na rzecz tego,by były samostanowiące, sprawcze i niezależne finansowo. Każdy interesujący projekt, a zwłaszcza lokalny, mający na celu rozwój przedsiębiorczości jest nam bliski dlatego zaangażowaliśmy się w program Start in Park, który adresowany jest do kobiet i mężczyzn” - mówi Dorota Czekaj prezeska SPK. „Poza tym niezwykle cenimy Płocki Park Przemysłowo - Technologiczny za dążenie w swoich działaniach do pobudzania w Płocku i Subregionie nie tylko przedsiębiorczości, ale także innowacyjności, kreowania nowych rozwiązań biznesowych czy zapraszania do Płocka nowych instytucji otoczenia biznesu, stanowiących wartość dodaną dla całego ekosystemu startupowego.”

Koordynatorki projektu:
Marzena Kapuścińska: marzena.kapuscinska@pppt.pl,
Agnieszka Tomaszewska: a.tomaszewska@fundacjakobiet.orgUdostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy