Reklama

Wysokość opłat a prowadzenie konta firmowego

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Wysokość opłat a prowadzenie konta firmowego  - Zdjęcie główne

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Rozmaitości Czy można korzystać z konta firmowego bez ponoszenia dodatkowych opłat? Tak! Wystarczy tylko wybrać odpowiednią ofertę i regularnie stosować się do kilku prostych zasad. Przedsiębiorcy, którzy zdecydują się na konto firmowe w PKO Banku Polskim, nie poniosą większości opłat. Jak to możliwe? Sprawdźcie!

Oferta kont firmowych PKO BP

W PKO BP można otworzyć online jedno z dwóch kont firmowych: PKO Konto Firmowe i PKO Konto Firmowe Premium. Czym się różnią? PKO Konto Firmowe to najlepsze rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą i szukają prostego konta firmowego. PKO Konto Firmowe Premium to konto z bardziej zaawansowanymi funkcjami. Przyda się firmom, które na co dzień korzystają np. z rachunków wirtualnych lub potrzebują wielopodpisu do autoryzacji transakcji.

PKO konto firmowe – opłaty za otwarcie i prowadzenie konta

Otwórz konto firmowe w PKO BP, a masz szansę, aby nie ponosić żadnych opłat związanych z prowadzeniem konta. Otwarcie rachunku, jak i późniejsze jego prowadzenie może być zupełnie darmowe. Jednak, żeby opłaty za prowadzenie konta firmowego wyniosły 0 zł, trzeba spełnić określone warunki. Wszystko zależy od rodzaju posiadanego konta. W przypadku PKO Konta Firmowego, opłaty wyniosą 0 zł, gdy miesięcznych wpływów na konto będzie co najmniej 2 tysiące złotych. W przeciwnych razie, za prowadzenie konta trzeba będzie zapłacić 12 zł miesięcznie. Z kolei w przypadku PKO Konta Firmowego Premium, wpływów powinno być już 50 tysięcy zł miesięcznie. Jeśli warunek nie zostanie spełniony, za prowadzenie konta trzeba będzie zapłacić 49 zł miesięcznie.

Konto firmowe – jakie inne opłaty trzeba ponieść?

Korzystanie z konta firmowego wiąże się z koniecznością ponoszenia różnego rodzaju opłat, nie tylko za wspomniane wyżej, prowadzenie konta. W przypadku konta firmowego PKO, nie trzeba ponosić opłat za wypłaty z bankomatów PKO BP. Wykonywanie przelewów krajowych i SEPA, za pośrednictwem serwisu internetowego iPKO, również jest darmowe, jednak z pewnymi ograniczeniami. Posiadacze PKO Konta Firmowego nie zapłacą nic za 10 przelewów, a właściciele PKO Konta Firmowego Premium nie poniosą opłat za 25 przelewów. W obydwu przypadkach, za każdy kolejny przelew trzeba będzie zapłacić 1 zł. Co ważne, w pierwszym, jak i drugim przypadku, bank umożliwia wydanie tylu kart do konta, ile aktualnie potrzebuje firma. Możliwe jest także otrzymanie karty debetowej z funkcją wielowalutową za 0 zł. Trzeba tylko spełnić jeden warunek – wykonać co najmniej 5 transakcji kartą w miesiącu. Jeśli to się nie uda, za kartę trzeba będzie zapłacić 10 zł miesięcznie.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy