Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowy film. Ostatnia szansa na bezpłatne wejściówki

16:27, 10.08.2020 | M.S
Skomentuj Fot. UMP
REKLAMA

Płock znalazł się w gronie 11 miast, które odwiedzi Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa” z pokazem filmu „Wiktoria 1920”. Produkcja powstała w technologii VR 360 stopni 3D. Kończą się bezpłatne wejściówki, warto się pospieszyć, by zobaczyć wyjątkowe dzieło.

Premierę zaplanowano na 14 sierpnia, a już w dniach 15-18 sierpnia "Wiktorię 1920" można będzie obejrzeć w Płocku. Dzięki filmowi przeniesiemy się do 1920 roku i weźmiemy udział w misji dostarczenia meldunku do biura szyfrów na Cytadeli. Przez gogle VR widzowie będą obserwować otaczający świat oczami jednego z bohaterów filmu. Uciekając przed bolszewikami staną się uczestnikami zapierających dech wydarzeń i poznają rolę wywiadu radiowego w polskim zwycięstwie nad bolszewikami.

- Aby dowiedzieć się, czy bohaterowie ryzykują na próżno, czy jednak dostarczą meldunek, który będzie miał wpływ na losy jednej z najważniejszych bitew w historii Polski i świata, koniecznie zarezerwuj bezpłatny seans i obejrzyj film w reżyserii Tomasza Dobosza - zachęcają w Fundacji Koncept Kultura. 

W Płocku film będzie wyświetlany przez cztery dni od 15 do 18 sierpnia na Starym Rynku przy małej scenie. Każdego dnia zaplanowanych zostało osiem seansów w godzinach 12 – 20 (ostatnie wejście o 19). Liczba miejsc na każdym pokazie w związku z epidemią koronawirusa jest ograniczona. 

UWAGA: trwają zapisy na bezpłatne wejściówki na stronie www.konceptkultura.pl. Zainteresowanie jest bardzo duże, w poniedziałkowe popołudnie (10 sierpnia) były już tylko miejsca na seanse w poniedziałek 17 sierpnia o godz. 13, 14 i 15 oraz wtorek 18 sierpnia o godz. 12, 13, 14, 15 i 16. 

Uczestników wydarzenia muszą zachowywać bezpieczny odstęp 1,5 metra i zajmować pojedynczo miejsca wskazane przez obsługę. Mają także obowiązek zdezynfekować dłonie przed wejściem do Wirtualnego Teatru Historii.

Podczas tegorocznej trasy poza Płockiem film zostanie pokazany w Helu, Grodzisku Mazowieckim, Brwinowie, Sulejówku, Gnieźnie, Wrocławiu, Poznaniu, Mińsku Mazowieckim, Wołominie i Legionowie.

(M.S)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (8)

kto kto

3 2

jest autorem scenariusza, reżyserem, producentem tego filmu? Kiedy powstał ten film?
Kto wyłożył na jego produkcje, jaki był udział MKiDN w powstaniu tego filmu ? 22:07, 10.08.2020

Odpowiedzi:3
Odpowiedz

o to o to

3 3

zapytaj w namiocie przed seansem 22:29, 10.08.2020


@ o to @ o to

2 3

Takie informacje to minimum tego co powinien ktoś zachęcający do obejrzenia filmu.
Ale po pierwsze: informacji takich nie spodziewam się uzyskac od "menagera frekwencji" (portier- odźwierny-bramkarz- bileter) w namiocie.
Po drugie - nie jestem aż tak zdeterminowany do uzyskania tych informacji , aby doczekać w przegrzanym dusznym namiocie aż do napisów końcowych i dopiero wtedy przeczytać, kto przyło9zył rękę i odpowiada za kolejnego narodowo-patriotycznego gniota. Aż takim masochistą to ja nie jestem.
Po trzecie: zbyt cenię sobie swój czas i co nie mniej ważne zdrowie, aby w imie nie waidomo czego ryzykować je w namiocie w czas pandemii i upału.
Po czwarte i ostatnie: zż takim narodowym patriotą to ja nie jestem, proszę więc na mnie nie liczyć i nie oczekiwać mojej obecności . 08:45, 11.08.2020


korekta korekta

1 1

winno być : powinien PODAĆ 08:46, 11.08.2020


ciekawe czyciekawe czy

2 8

pokaza sceny jak piłsudski dezerteruje na ręce Witosa? jak ucieka do kochanki? w trakcie bitwy warszawskiej? 19:40, 11.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ciekawe, czyciekawe, czy

2 8

pokażą jak generał TADEUSZ DĄB ROZWADOWSKI dowodzi armią polską po ucieczce dezertera piłsudkiego? czy podadzą informację, że to on jest ojcem planu bitwy warszawskiej? czy pokażą jak później zostaje aresztowany przez sanacje i zamknięty w więzieniu w Wilnie? 19:42, 11.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

podobnieżpodobnież

1 8

w filmie mają pokazać jak niemcy wysyłają pilsudskiego pancernym pociagiem do Warszawy, jak lenina do moskwy, aby przejął władze od rządu utworzonego przez niemców? ciekawe czy wytłumaczą ile kosztowała opłacona klaka na dworcu?

ludzie mówią, że piłsudki to nie tylko japoński i austryjacki agent, ale nawet pruski, podobnież zwerbowali go, jak nijakiego Ilije Nikołajewicza Ulianowa znany jako Lenin? aby zagwarantować sobie pełną kontrolę korytarza bezpieczeństwa dla powracającego wojska niemieckiego z frontu ?? 19:49, 11.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

co na to katolicy, żco na to katolicy, ż

2 10

piłsudski miał 2 żony i z każdą brał ślub kościelny? no fakt, żeby wziąć drugi zmienił wyznanie na luteranizm...ale czego nie robi się dla kobiety?

wtedy nie było jeszcze TVP i Łagiewnik? no i nie było tego prezesa? a ludzie sobie radzili....? 19:54, 11.08.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA