Reklama

Przedszkole ma 43 lata. Zmieniło się nie do poznania

Opublikowano:
Autor:

Przedszkole ma 43 lata. Zmieniło się nie do poznania - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Po kapitalnym remoncie po przedszkolu przy Piasta Kołodzieja wcale nie widać, że za kilka lat stuknie mu półwiecze. Nic dziwnego - ze starego budynku zostały tylko ściany.

Po kapitalnym remoncie po przedszkolu przy Piasta Kołodzieja wcale nie widać, że za kilka lat stuknie mu półwiecze. Nic dziwnego - ze starego budynku zostały tylko ściany. 

Choć dzieci z Miejskigo Przedszkola nr 15 "Pod Aniołami" uczęszczają do niego już od kilku wielu tygodni, dopiero we wtorek oficjalnie otwarto placówkę przy Piasta Kołodzieja. 

[ZT]13138[/ZT]

Na otwarcie przybyło wielu oficjeli, którzy stawali pod aureolkami i skrzydłami namalowanymi na ścianie budynku. Wstęgę przecinał złotowłosy aniołek mając po bu stronach wsparcie prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego  i dyrektorki przedszkola Iwony Romany Załęskiej.  Nowo wyremontowane przedszkole poświęcił sam biskup pomocniczy płocki Roman Marcinkowski. Przejęte, pięknie wystrojone maluchy zaprezentowały również część artystyczną. 

Podkreślano, że po remoncie powierzchnia zwiększyła się o ok. 230 m kw., przybyły dwa pomieszczenia specjalistyczne i oddziały do pracy z niepełnosprawnymi dziećmi. Pod kątem ich potrzeb zmodernizowano zresztą cały budynek. Postawiono również na bezpieczeństwo - zamonotowano m.in. monitoring. Kapitalny remont pochłonął ponad 2,7 mln zł. Do przedszkola uczęszcza ponad 130 maluchów. 

 

 

3 paczki fotek będą

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE