Reklama

Blisko 80 stoisk na targach w Orlen Arenie. Przyszła policja

Opublikowano:
Autor:

Blisko 80 stoisk na targach w Orlen Arenie. Przyszła policja  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura W Orlen Arenie odbyły się już po raz czwarty Płockie Targi Seniora. Pomiędzy blisko 80 stoiskami przechadzali się płoccy seniorzy. Były porady, m.in. dotyczące tego, jak ustrzec się przed oszustami, a także występy i potańcówka.

W Orlen Arenie odbyły się już po raz czwarty Płockie Targi Seniora. Pomiędzy blisko 80 stoiskami przechadzali się płoccy seniorzy. Były porady, m.in. dotyczące tego, jak ustrzec się przed oszustami, a także występy i potańcówka.

To czwarta edycja wesołej imprezy adresowanej do seniorów, którą w Orlen Arenie otworzył prezydent Płocka Andrzej Nowakowski. Na hali rozstawiło się 76 stoisk podzielonych na  trzy strefy: profilaktyki, zdrowej żywności oraz piękna i urody. Tam seniorzy mogli uzyskać interesujące ich informacje, a także skorzystać z bezpłatnych badań. Na targi przyszli również policjanci z płockiej komendy, którzy uczulali seniorów, by nie dali się nabrać na coraz bardziej perfidne metody oszustów.

[ZT]13392[/ZT]

Warto nieustannie kłaść nacisk na fakt, że policjanci (a właśnie pod nich coraz częściej podszywają się złodzieje) nigdy nie żądają żadnych pieniędzy, więc w sytuacji, gdy tak się dzieje, każdemu powinna zapalić się lampka ostrzegawcza. Lepiej nie wpuszczać też nieznajomych osób do domu. Sporą popularnością cieszył się również pokaz samoobrony i ćwiczenia z Akademią Ruchu.

Ale poruszano też wiele luźniejszych i milszych tematów, wesoło było również podczas występów zespołów seniorskich i ludowych - m.in. grupy Old Country, zespołu „Grzybowianki” oraz „Złota Jesień”, Zespołu Pieśni i Tańca „Wisła”czy orkiestry dętej OSP Bielsk, a także na koncercie Trubadurów i potańcówką z Dj-Wiki.

Organizatorem tegorocznej edycji jest Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Płocku przy współpracy z Ratuszem i Centrum Widowiskowo-Sportowym. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE