Reklama

Bilety za połowę ceny. Trzeba się szybko decydować

Opublikowano:
Autor:

Bilety za połowę ceny. Trzeba się szybko decydować - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kultura Płocki teatr przyłączył się do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Widzów kusi tańszymi biletami na jeden ze spektakli.

Płocki teatr przyłączył się do akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny”. Widzów kusi tańszymi biletami na jeden ze spektakli.

Druga edycja ogólnopolskiej akcji „Polska zobacz więcej – Weekend za pół ceny” odbędzie się w dniach 31 marca – 2 kwietnia. Teatr zaprasza 31 marca na godz. 19.00 na przedstawienie o dwóch staruszkach (czyli świetny duet składający się z Grażyny Zielińskiej i Hanny Zientary), które postanawiają na swój sposób przysłużyć się światu, obficie korzystając z mocy arszeniku. Kto ma ochotę na poznanie tej historii, niech koniecznie wybierze się „Arszenik i stare koronki”. Bilety w cenie promocyjnej 15 zł.

[ZT]13366[/ZT]

W pozostałych rolach: Mariusz Pogonowski, Szymon Cempura/Bogumił Karbowski, Piotr Bała, Sylwia Krawiec, Henryk Jóźwiak, Marek Walczak, Łukasz Mąka, Szymon Kołodziejczyk, Jacek Mąka.

[ZT]14498[/ZT]

Na liście podmiotów biorących udział w akcji mamy także m. in. BestWestern Petropol, Wieżę Ciśnień, Muzeum Mazowieckie, Biuro Turystyczne Duces Mazovie, restaurację Estera, Hotel Herman, Hotel Tumski, lodziarnię Familijna, restaurację Trzy Klimaty, Bar Zachęta i dwa salony optyczne. Więcej szczegółów na stronie: www.polskazobaczwiecej.pl.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE