Reklama

Zorganizuj najlepsze półkolonie dla swojego dziecka w Fikołkach

Opublikowano: śr, 26 sty 2022 16:54
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Fikołki to sieć 13 centrów nauki i rozrywki na terenie Polski. Dające codziennie dzieciom radość, edukację i zabawę. Co miesiąc lokalizacje odwiedza kilkadziesiąt tysięcy dzieci w wieku do 11 roku życia oraz ich rodzice.

Fikołki posiadają rozbudowane konstrukcje zabawowe wyposażone m.in. w labirynt z przeszkodami, kilka rodzajów zjeżdżalni, tyrolkę, basen z piłkami. Do dyspozycji dzieci są ścianki wspinaczkowe z licznymi trasami oraz wydzielone kąciki malucha dla najmłodszych gości.

Strefa rodziców znajduje się w kawiarni z dostępem do WiFi i rozbudowaną ofertą gastronomiczną. W odpowiedzi na potrzeby rodziców i ich pociech, Fikołki od ponad 6 lat organizują półkolonie, dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat, we wszystkich 13 lokalizacjach w Polsce.

Podczas zimowych turnusów dzieci rozwijają kreatywność, poznają świat, szukają nowych pasji i uczą się przez zabawę pod okiem doświadczonych animatorów.  Dbając o wszechstronny rozwój, w programie półkolonii znalazły się eksperymenty, gotowanie, malowanie, spacery, zabawa na świeżym powietrzu, wycieczki do ciekawych miejsc, wspinanie czy budowanie, a to tylko część atrakcji. W salach przestrzegane są wszystkie wymogi sanitarne oraz półkolonie są zgłoszone do MEN.

Podczas półkolonii dzieci mają zapewnione: 10 godzin zajęć (w godz. 8:30 - 18:30), pełne wyżywienie, opiekę doświadczonych wychowawców oraz ubezpieczenie NNW. Co więcej, dbając o bezpieczeństwo dzieci, Sale Zabaw Fikołki przestrzegają zaleceń sanitarnych, a wszystkie półkolonie zgłoszone są do bazy MEN.

Więcej o półkoloniach Zimowych w Fikołkach można znaleźć na stronie:
https://fikolki.pl/polkolonie-zimowe/ lub pod nr 500 200 200

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE