Reklama

Zobaczcie mieszkania w nowych blokach

Opublikowano:
Autor:

Zobaczcie mieszkania w nowych blokach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Deweloper Amabud oferuje do sprzedaży kolejne mieszkania na osiedlu Górna. Jest to już III etap inwestycji. Budynki różnią się od poprzednich etapów wyglądem oraz rozkładami mieszkań, również będą charakteryzowały się nowoczesną i reprezentacyjną architekturą. Elegancki projekt architektoniczny cechuje kameralna 3-piętrowa zabudowa. Deweloper nieustannie ulepsza swoje inwestycje, skupiając się na tym, aby były funkcjonalne i oryginalne.

Deweloper Amabud oferuje  do sprzedaży kolejne mieszkania na osiedlu Górna. Jest to już III etap inwestycji. Budynki różnią się od poprzednich etapów wyglądem oraz rozkładami mieszkań, również będą charakteryzowały się nowoczesną i reprezentacyjną architekturą. Elegancki projekt architektoniczny cechuje kameralna 3-piętrowa zabudowa. Deweloper nieustannie ulepsza swoje inwestycje, skupiając się na tym, aby były funkcjonalne i oryginalne.

Zapraszamy na Dni Otwarte! Termin - 07.09.2014, godz. 15 - 17

Każdy, kto szuka mieszkania, wie, że czasem ciężko jest znaleźć czas na odwiedzenie biura sprzedaży w ciągu tygodnia pracy. Dlatego firma AMABUD Sp. z o.o. chcąc ułatwić Klientom kontakt ze swoimi doradcami, zaprasza na Dzień Otwarty inwestycji Górna.

Zapraszamy już w niedzielę - 7 września. Czekamy na Państwa przy wjeździe na budowę Osiedle Górna III Etap. Zainteresowani będą mogli spotkać się z naszymi konsultantami w godzinach 15:00 – 17:00.

Czekamy również na tych z Państwa, którzy nas znają, a chcą przekonać się o postępach prac wykończeniowych lub podjąć decyzję o zakupie wymarzonego mieszkania!

Osiedle Górna jest nową rozwojową lokalizacją łączącą w sobie walory centralnego usytuowania w mieście z zaletami spokojnego położenia w okolicach Wisły. Czy do centrum na Stare Miasto, czy na zakupy do galerii handlowych na Podolszycach wszędzie jest równie blisko. Walory osiedla to głównie estetyka, funkcjonalność i nowoczesność w połączeniu z elementami zieleni i małej architektury.

Etap III tworzą dwa kameralne budynki mieszkalne, jednoklatkowe - każdy z 20 przestronnymi i słonecznymi mieszkaniami 1-, 2-,3- lub 4-pokojowymi.

Lokale charakteryzują się szerokim spectrum powierzchni od ok.31 m2 do 76 m2. Deweloper gwarantuje optymalne powierzchnie mieszkań dopasowane do potrzeb klientów tak, aby z wygodą można było wykorzystać każdy metr lokalu.

Mieszkania osiedla Górna III Etap  charakteryzują się dużymi możliwościami aranżacyjnymi, możliwe jest wprowadzanie zmian w zakresie ścian wewnętrznych mieszkań, a także łączenia lokali w celu uzyskania większych powierzchni. Inwestycja skierowana jest do klientów ceniących sobie komfort i wygodę. Każde mieszkanie na parterze posiada ogródek, a na piętrze przestronny balkon.

Do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamknięty garaż z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej. Osiedle jest ogrodzone.

Termin oddania do użytku: sukcesywnie od sierpnia  2014 r.

Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna

Cena za m2: od 3.990 zł brutto (zawiera już 8% podatku VAT)

Nasze mieszkania to także idealna inwestycja w przyszłość - zwrot inwestycji w postaci przychodów z najmu.

Zapraszamy na indywidualną prezentację w dogodnym terminie. Pracownicy dewelopera są dyspozycji pod numerami telefonu: 24 267 88 74 lub 697 620 018.

Świetna lokalizacja, osiedle zamknięte, nowoczesna architektura, wygodne rozkłady mieszkań przygotowane do indywidualnych i niepowtarzalnych aranżacji w atrakcyjnych cenach!

Fot. Amabud

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE