Reklama

Zobaczcie, jak wyglądaliście z góry [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Zobaczcie, jak wyglądaliście z góry [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zobaczcie zdjęcia Dariusza Bógdała, finalisty tegorocznej edycji Grand Press Photo, który z nieba żegnał lato na Summer Fall Festival.

Zobaczcie zdjęcia Dariusza Bógdała, finalisty tegorocznej edycji Grand Press Photo, który z nieba żegnał lato na Summer Fall Festival.

Dariusza Bógdała znamy z płockiego nieba.  Paralotniarz-fotograf mieszka w Sierpcu, ale niemal codziennie bywa w Płocku (na ziemi lub na niebie). Jego podniebne ujęcia Płocka znamy m.in. z kalendarzy czy materiałów związanych ze sztandarowymi płockimi festiwalami, ale Dariusz Bógdał od 11 lat fotografuje z góry prawie całą Polskę.   W  tym roku jurorów Grand Press Photo zachwyciło  jego zdjęcie z nieba przedstawiające płockie korty tenisowe, które wygląda jak pełen abstrakcji obraz sztuki współczesnej, wcześniej twórcy konkursu poznali się na Bógdale i nagrodzili  jego fotoreportaż przedstawiający wysypiska śmieci w kilku miejscowościach Polski z góry wyglądające jak jakieś kosmiczne krainy,  w 2006 r. jego prace spodobały się jurorom prestiżowego Festiwalu Fotografii i Sztuk Wizualnych Photoespana w Madrycie.

Zobaczcie zdjęcia z sobotniego pożegnania lata na płockiej plaży z nieba. Zdjęcia z ziemi są w naszej galerii.

Fot. Dariusz Bógdał/fotoznieba.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE