Reklama

Znów zumba w Płocku. Teraz charytatywnie

Opublikowano:
Autor:

Znów zumba w Płocku. Teraz charytatywnie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości To będzie już trzeci w ciągu kilku tygodni maraton zumby. Tym razem będzie miał jednak szczególny charakter. Organizatorzy chcą pomóc choremu trzynastolatkowi.

To będzie już trzeci w ciągu kilku tygodni maraton zumby. Tym razem będzie miał jednak szczególny charakter. Organizatorzy chcą pomóc choremu trzynastolatkowi.

Czarek urodził się 30 czerwca 2000 roku z uszkodzeniem ośrodkowego układu nerwowego i mózgowym porażeniem dziecięcym. Chłopiec nie mówi, prawie nie widzi, cierpi na padaczkę. Ze względu na trudną sytuację finansową i materialną rodzice nie są w stanie zapewnić mu stałej rehabilitacji ani zakupu specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego.

Nie od dzisiaj wiadomo jednak, że w Płocku nie brakuje ludzi z wielkim sercem. Kolejnym przykładem na to jest inicjatywa Agnieszki Trcińskiej i Doroty Audyckiej, które postanowiły zorganizować trzygodzinny charytatywny maraton Zumby. Rozpocznie się on w sobotę 6 lipca o 15 w hali Chemika przy Kobylińskiego 25.

Mam nadzieję, że dzięki państwa wrażliwości oraz dobremu sercu i licznemu udziałowi w maratonie Czaruś będzie mógł być nadal leczony i rehabilitowany, co pozwoli mu na lepsze życie – powiedziała pomysłodawczyni imprezy Agnieszka Trzcińska.

Głównym sponsorem imprezy jest Ośrodek Rekreacji, Rehabilitacji i Wypoczynku „12 Dębów” w Zaździerzu. Instruktorzy zumba, którzy wystąpią w charytatywnym maratonie, to: Agnieszka Trzcińska, Joanna Milewska, Michał Milewski i Łukasz Świtalski (wszyscy Płock) oraz Ewa Filant (Warszawa).

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE