Reklama

Znów można odebrać darmowe maseczki dla płockich seniorów

Opublikowano:
Autor:

Znów można odebrać darmowe maseczki dla płockich seniorów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zapasy maseczek, rozdawane płocczanom w wieku 60 lat i starszym, skończyły się bardzo szybko. Ale jest dobra wiadomość: zostały już uzupełnione i zainteresowani mogą je odbierać w urzędzie miasta.

Zapasy maseczek, rozdawane płocczanom w wieku 60 lat i starszym, skończyły się bardzo szybko. Ale jest dobra wiadomość: zostały już uzupełnione i zainteresowani mogą je odbierać w urzędzie miasta.

W połowie kwietnia płocki ratusz poinformował, że w związku z koronawirusem rozdaje maseczki ochronne mieszkańcom Płocka w wieku 60+. Każdy, również opiekunowie i bliscy osób starszych, mógł odebrać dwie sztuki. Zainteresowanie było ogromne, tworzyły się kolejki, ratusz szybko rozdał ponad 5 tys. sztuk! Niestety, 17 kwietnia zapasy się wyczerpały.

- Znów mamy maseczki dla seniorów, ponownie zainteresowani mogą się zgłaszać po ich odbiór, są wydawane na bieżąco - dowiedzieliśmy się w środę 22 kwietnia w Urzędzie Miasta Płocka. 

Chętni mogą przyjść do ratusza w godzinach jego pracy urzędu. Maseczki dostępne są w wejściu do budynku przy ul. Zduńskiej. Urząd Miasta Płocka czynny jest od poniedziałku do środy w godz. 7:30 – 15:30, w czwartki 8:30 – 17:30, a w piątki 8:30 – 15:30.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE