Reklama

Zniszczone ulice. Które czeka remont?

Opublikowano:
Autor:

Zniszczone ulice. Które czeka remont? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Ratusz przekazał dobre wieści: oprócz drogi za hospicjum wyremontowane zostaną też najbardziej zniszczone fragmenty ulic: Piłsudskiego, Miodowej i Zglenickiego.

Ratusz przekazał dobre wieści: oprócz drogi za hospicjum wyremontowane zostaną też najbardziej zniszczone fragmenty ulic: Piłsudskiego, Miodowej i Zglenickiego.

Pisaliśmy niedawno o dobrych wieściach w sprawie fatalnej drogi za hospicjum przy Coteksie, która przez lata straszyła potwornymi dziurami i nie mogła doczekać się remontu. Teraz, dzięki uregulowaniu spraw związanych z własnością działki, na której znajduje się droga, stanie się to możliwe - miasto na własny koszt wyremontuje zniszczoną uliczkę na tyłach hospicjum z jednej strony, a budynku Coteksu z drugiej.

I to już niebawem. Jak zapowiada Konrad Kozłowski z biura prasowego Ratusza, Miejski Zarząd Dróg właśnie ogłosił przetarg na wykonanie nawierzchni asfaltowej na kilku najbardziej zniszczonych ulicach.

Poza wspomnianym łącznikiem między Graniczną a Dobrowolskiego, wyremontowany ma zostać również odcinek Piłsudskiego przy zjeździe w Spółdzielczą, a także nieremontowany dotąd fragment Zglenickiego oraz zniszczona część ulicy Miodowej za Politechniką Warszawską.  We wszystkich tych pracach wykonawca wyłoniony w przetargu będzie musiał sfrezować istniejącą nawierzchnię, wykonać nową, a także wyrównać studzienki i włazy kanalizacyjne. 

Czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE