Reklama

Zniszczone drogi i budynki. Strażacy walczyli z wodą [ZDJĘCIA]

Opublikowano:
Autor:

Zniszczone drogi i budynki. Strażacy walczyli z wodą [ZDJĘCIA] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Po raz kolejny doszło do podtopień na terenie naszego powiatu. Strażacy musieli walczyć z wodą, która zagrażała budynkom mieszkalnym i zabudowaniom gospodarczym.

Po raz kolejny doszło do podtopień na terenie naszego powiatu. Strażacy musieli walczyć z wodą, która zagrażała budynkom mieszkalnym i zabudowaniom gospodarczym.

Problem z podtopieniami wystąpił w miejscowościach Gąbin, Nowe Grabie, Guzew, Kamień i Koszelew. Na zalanych terenach interweniowali strażacy z Gąbina, Kamienia i Dobrzykowa.

- Woda nie tylko wdzierała się do budynków gospodarczych, garaży i piwnic, ale też doprowadziła do rozmiękczenia wielu dróg, co stanowiło nie lada problem dla mieszkańców tych terenów - podaje Teraz Gąbin.

Jedno z najpoważniejszych zgłoszeń pochodziło z Koszelewa, w którym w sobotę woda z pól zalewała podwórka, a nawet znajdującą się w pobliżu drogę. Strażacy z Gąbina i Dobrzykowa zabezpieczali posesję workami z piaskiem, z której udało się ułożyć swego rodzaju tamę zabezpieczającą przed przedostaniem się wody na drugą stronę drogi. 

[ZT]17899[/ZT]

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE