Reklama

Zniknęły kratki ściekowe z placu budowy

Opublikowano:
Autor:

Zniknęły kratki ściekowe z placu budowy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje ukradli z placu budowy na remontowanej Dobrzykowskiej kratki ściekowe. Ich wartość to ponad 1,6 tys. zł.

Złodzieje ukradli z placu budowy na remontowanej Dobrzykowskiej kratki ściekowe. Ich wartość to ponad 1,6 tys. zł.

Od kilku  miesięcy trwa remont odcinka Dobrzykowskiej od ronda przy wjeździe na nowy most do Radziwia. Ulicę remontuje firma Strabag, na zakończenie ma czas do 31 października. To właśnie z terenu budowy w miniony weekend - jak poinformował rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek, zniknęły kratki ściekowe o wartości 1,6 tys. zł. Niestety, nierzadko zdarza się, że z terenu budowy giną materiały żeliwne albo kable.

Spośród pozostałych zdarzeń minionej doby rzecznik wymienia jeszcze kradzież ze sklepu  przy Przemysłowej kurtek o wartości ok. 540 zł, włamanie do garażu w Matyldowie oraz wybicie szyby w samochodzie przy Żyznej (wartość start to w tym przypadku aż 2 tys. zł).

Spokojniej było za to na drogach. O ile ostatnie dni przynosiły informacje o śmiertelnych wypadkach i minimum kilkunastu kolizjach na dobę, o tyle w poniedziałek i w nocy z poniedziałku na wtorek było dość bezppiecznie. Nie wiadomo, czy to zasługa wczorajszej nieco lepszej niż przez ostatnie tygodnie pogody czy też większej ostrożności kierowców, ale przez dobę doszło do czterech stłuczek w Płocku i dwóch w powiecie. Nie zatrzymano również żadnego pijanego kierowcy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE