Reklama

Znika alkomat z dyżurki u municypalnych

Opublikowano:
Autor:

Znika alkomat z dyżurki u municypalnych - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W ciągu najbliższych dni nie skorzystamy z alkomatu, który na ogół znajduje się najbliższych dyżurnego w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej. Ale od razu uspokajamy: urządzenie zniknie z dyżurki tylko na pewien czas.

W ciągu najbliższych dni nie skorzystamy z alkomatu, który na ogół znajduje się najbliższych dyżurnego w siedzibie Straży Miejskiej przy ul. Otolińskiej. Ale od razu uspokajamy: urządzenie zniknie z dyżurki tylko na pewien czas.

W dyżurce w siedzibie municypalnych zwykle można korzystać z bezpłatnego alkomatu. Jednak jest to urządzenie, którego użytkowanie wymaga kalibracji co pół roku, mniej więcej po 200, 300 badaniach, aby nie doszło do jego uszkodzenia lub nie zaczęło wskazywać błędnych wyników.

Skoro jednak zbliża się długi weekend majowy, jak powiadomiła rzeczniczka strażników Jolanta Głowacka, municypalni postanowili wysłać urządzenie do kalibracji już teraz. Wszystko po to, aby było w pełni sprawne i dostępne dostępne „na życzenie” każdego kierowcy, który nie chciałby wsiadać za kierownicę pod wpływem choćby znikomej ilości alkoholu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE