Reklama

Znani aktorzy i duża dawka humoru

Opublikowano:
Autor:

Znani aktorzy i duża dawka humoru - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Na deskach Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku wystąpią aktorzy znani z pierwszych stron gazet, którzy wspólnie odpowiedzą publiczności na pytanie: Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje?

Na deskach Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku wystąpią aktorzy znani z pierwszych stron gazet, którzy wspólnie odpowiedzą publiczności na pytanie: Czy mężczyzna idealny rzeczywiście istnieje? 

Spektakl "Mężczyzna idealny" w reżyserii Stefana Friedmanna to komedia o mężczyznach idealnych, o szalonej pani naukowiec i klinice psychiatrycznej, która, zaczyna coraz bardziej przypominać nasz świat...

Wydarzenie odbędzie się w Państwowej Szkole Muzycznej 7 października o godz. 17:00 oraz 20:00. Lista gwiazd występujących w spektaklu jest imponująca, dlatego warto wcześniej pomyśleć o zakupie biletów. 

W spektaklu występują m.in. Katarzyna Cichopek, Krzysztof Ibisz, Michał Milowicz, Jerzy Kawalec, Artur Dziurman, „Misiek” Koterski, Marek Siudym czy Dariusz Kordek. Aktorzy występują w widowisku wymiennie.

Informacja i rezerwacja – 725-107-673
Sekretariat Szkoły Muzycznej – 24-262-24-70
Bileteria POKIS – 24-366-43-50

[KONKURS]525[/KONKURS]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE