Reklama

Znane są już wyniki rekrutacji do przedszkoli

Opublikowano:
Autor:

Znane są już wyniki rekrutacji do przedszkoli  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Zakończył się I etap rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez miasto. Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych dzieci każda placówka opublikowała na swojej stronie.

Zakończył się I etap rekrutacji do przedszkoli prowadzonych przez miasto. Listy zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych dzieci każda placówka opublikowała na swojej stronie. 

System NABO został uruchomiony 16 marca, a termin składania podania w internecie mijał 27 marca. Rodzice musieli też złożyć podanie w formie pisemnej. 14 kwietnia o 11:00 opublikowano listy. 

- Wyniki będą podane do publicznej wiadomości poprzez wywieszenie w widocznym miejscu w siedzibie przedszkola oraz indywidualnie dla rodziców kandydata. W związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, także na stronie internetowej przedszkola - informuje ratusz.

Do 20 kwietnia do godz.15:00 rodzice zakwalifikowanych dzieci mają obowiązek złożyć w danej placówce „Kartę potwierdzania woli zapisania dziecka". Będzie to można zrobić także przez internet.

- Po obliczeniach rekrutacji, w przypadku gdy dziecko zostało zakwalifikowane do przedszkola, będzie dostępna funkcja umożliwiająca rodzicom składanie woli uczęszczania dziecka do przedszkola z poziomu panelu rodzica (strona dla rodzica po zalogowaniu się). Dzięki temu rodzic nie musi osobiście udawać się do przedszkola, aby potwierdzić wolę uczęszczania dziecka. Wszystko odbywa się zdalnie przez system - czytamy w komunikacie. 

Postępowanie uzupełniające do miejskich przedszkoli prowadzonych przez Gminę - Miasto Płock na rok szkolny 2020/2021 rozpocznie się w dniu 28 maja 2020 roku o godz. 9:00. i będzie trwać do 03 czerwca 2020 roku godz. 15:00.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE