Reklama

Znana prezenterka i lektorka przyjedzie do Płocka

Opublikowano:
Autor:

Znana prezenterka i lektorka przyjedzie do Płocka - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Kiedy wejdziecie do księgarni „Czerwony Atrament” i usłyszycie ten głos, od razu go rozpoznacie. Lektorka znana jest bowiem z audycji radiowych, telewizyjnych i audiobooków.

Kiedy wejdziecie do księgarni „Czerwony Atrament” i usłyszycie ten głos, od razu go rozpoznacie. Lektorka znana jest bowiem z audycji radiowych, telewizyjnych i audiobooków.  

Fragmenty powieści „Poleciały w kosmos” Idy Linde w "Czerwonym Atramencie" przeczyta dziennikarka i prezenterka Krystyna Czubówna. Znana lektorka filmów przyrodniczych czy też audycji radiowych zjawi się w Płocku w ramach projektu Księgarnia Marzeń Fundacji Legalna Kultura, w dodatku dwukrotnie.

Projekt polega na wspólnym rozpoczęciu literackiej podróży wraz z zaproszonym gościem, lektorem albo aktorem, następnie to sami czytelnicy mają możliwość zapoznania się z pozostałą treścią wybranej książki, natomiast kończy się na kolejnym spotkaniu połączonym z rozmową o tej pozycji z księgarskiej półki. W założeniu projekt ma promować czytelnictwo, wspierać i zachęcać o odwiedzania mniejszych, kameralnych księgarni na rynku zdominowanym przez duże sieci księgarskie. 

Kiedy pierwsze spotkanie przy Synagogalnej 4? Możecie zarezerwować sobie czas 30 października w godz. 17.00 – 18.00. Udział jest bezpłatny.

Fot. Profil wydarzenia na Facebooku

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE