Reklama

Znamy program VII Płockiego Pikniku Lotniczego

Opublikowano:
Autor:

Znamy program VII Płockiego Pikniku Lotniczego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Spadochroniarze z flagą Płocka, pokazy mistrza świata, akrobacje zespołowe, historyczne maszyny i wiele, wiele innych atrakcji zaplanowano na VII Płockim Pikniku Lotniczym.

Spadochroniarze z flagą Płocka, pokazy mistrza świata, akrobacje zespołowe, historyczne maszyny i wiele, wiele innych atrakcji zaplanowano na VII Płockim Pikniku Lotniczym. 

Impreza po sześciu latach wraca do Płocka i wraca z przytupem. Sobota i niedziela na Wzgórzu Tumskim zapowiada się bardzo ciekawie. Impreza została podzielona na III bloki, w oba dni będą odbywały się zbliżone pokazy. 

[ZT]22566[/ZT]

Pierwszy blok startuje w sobotę już o 10:00. Będzie można zobaczyć samolot JAK-52 i pokaz grupowy. Drugi blok, zaplanowany na 12:00, otworzy prezydent Andrzej Nowakowski. Zacznie się od skoku spadochroniarzy, którzy będą mieli flagę Płocka. Płótno będzie miało 108 metrów kwadratowych! Nie mogło też zabraknąć występu Wojciecha Bógdała, płockiego mistrza świata w paralotniarstwie. Będą też pokazy grupowe i przelot upamiętniający Patryka Kwiatkowskiego - członka Aeroklubu Ziemi Mazowieckiej, który 31 maja zginął w wypadku. 

Trzeci blok zaplanowano na 15:00 i tu również atrakcji nie zabraknie. W sobotnim finale imprezy będzie pokaz lądowania na barce o wymiarach 65x6 metrów, a w niedzielnym Wojtek Bógdał poleci na skrzydle samolotu na wysokości Skarpy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE