Reklama

Znamy już termin wyborów samorządowych

Opublikowano:
Autor:

Znamy już termin wyborów samorządowych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Państwowa Komisja Wyborcza uruchomiła serwis związany z nadchodzącymi wyborami - samorządowymi i wcześniejszymi do parlamentu europejskiego. Wiadomo już, kiedy pójdziemy do urn i w jakich godzinach będą otwarte lokale wyborcze.

Państwowa Komisja Wyborcza uruchomiła serwis związany z nadchodzącymi wyborami - samorządowymi i wcześniejszymi do parlamentu europejskiego. Wiadomo już, kiedy pójdziemy do urn i w jakich godzinach będą otwarte lokale wyborcze.

Choć dotąd oficjalnie jeszcze nie ogłoszono daty wyborów, kampanie wyborcze - tak w nadchodzących majowych wyborach do europarlamentu, jak jesiennych wyborach do samorządu, trwają w najlepsze. O tym, że zbliżają się wielkimi krokami, przypomina też fakt, że kilka dni temu Państwowa Komisja Wyborcza uruchomiła na serwerze rządowym serwis poświęcony wyborom.

Najpierw, w maju, będziemy wybierać europosłów, którzy mają reprezentować nasz kraj w Brukseli. Jak zapowiada PKW, do urn pójdziemy 25 maja. Lokale wyborcze będą czynne od godz. 7.00 do 21.00.

Zapewne jak zwykle więcej osób pofatyguje się do lokali wyborczych, by postawić krzyżyk podczas wyborów samorządowych. Choć - jak tłumaczy Portal Samorządowy -  oficjalnie data wyborów zostanie podana dopiero w lipcu, już teraz PKW potwierdza na uruchomionej stronie, że nowych radnych, prezydentów, wójtów, burmistrzów itd. będziemy wybierać 16 listopada 2014 r.  Podobnie jak w wyborach do parlamentu europejskiego, komisje wyborcze będą otwarte od godz. 7.00 do 21.00.

Fot. Portal Płock

Czytaj też:

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE