Reklama

Znaleziono ciało maturzysty w szkolnej toalecie

Opublikowano:
Autor:

Znaleziono ciało maturzysty w szkolnej toalecie - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W szkolnej toalecie V Liceum Ogólnokształcącego, które wchodzi w skład Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza, odnaleziono ciało jednego z uczniów z klasy maturalnej.

W szkolnej toalecie V Liceum Ogólnokształcącego, które wchodzi w skład Zespołu Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza, odnaleziono ciało jednego z uczniów z klasy maturalnej.

Ciało nastoletniego ucznia znaleziono w jednej z toalet w piątek około godz. 18.00, o czym powiadomił nas czytelnik. Na miejsce wezwano policję, co potwierdza Krzysztof Piasek z Komendy Miejskiej Policji.

- Czynności na miejscu były prowadzone pod nadzorem prokuratora - mówi Krzysztof Piasek. - Ciało zostało zabezpieczone, jednak wciąż nie znamy przyczyny zgonu. Trzeba poczekać na wyniki sekcji zwłok. Przy ciele młodego mężczyzny znaleziono również strzykawkę. Sprawę przejmie prokuratura w Płocku. 

Skontaktowaliśmy się z dyrektorem ZSCE, Tomaszem Wiśniewskim. Szkoła jest wstrząśnięta. Dyrekcja nie chciała na razie wypowiadać się w tej sprawie. - Musimy poczekać na ustalenia policji i prokuratury - dodaje dyrektor. 

AKTUALIZACJA

- Akta wpłynęły do Prokuratury Rejonowej 1,5 godziny temu – mówi nam w poniedziałek prokurator rejonowy Norbert Pęcherzewski. - W piątek odbyły się oględziny miejsca zdarzenia. Zabezpieczono rzeczy, które znaleziono. Kilka osób zostało przesłuchanych. Na tę chwilę mogę powiedzieć, że nie podejrzewamy bezpośredniego udziału osób trzecich. Zapoznamy się z aktami i podejmiemy decyzje, czy w tej sprawie zostanie wszczęte śledztwo. Jeśli tak, wówczas zasięgniemy opinii  biegłego z zakresu medycyny sądowej, jednak wszczęcie śledztwa jest wysoce prawdopodobne - podkreślił. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE