Reklama

Znaleziono ciało 47-latka. To było pobicie?

Opublikowano:
Autor:

Znaleziono ciało 47-latka. To było pobicie? - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W miejscowości Nowe Proboszczewice odnaleziono zwłoki mężczyzny. Wstępnie ustalenia mogą wskazywać, że do śmierci 47-latka przyczyniły się osoby trzecie.

W miejscowości Nowe Proboszczewice odnaleziono zwłoki mężczyzny. Wstępnie ustalenia mogą wskazywać, że do śmierci 47-latka przyczyniły się osoby trzecie.

Rzecznik płockiej policji Krzysztof Piasek potwierdza, że dziś w nocy we wsi Nowe Proboszczewice na terenie gminy Stara Biała odnaleziono ciało mężczyzny . Właśnie trwają oględziny miejsca, w którym do tego doszło.– Aktualnie sprawę prowadzi prokurator wspomagany przez policjantów z Płocka – informuje oficer prasowy. – Bliższych szczegółów jeszcze nie ustalono.

Oszczędnie o sprawie informuje również rzeczniczka płockiej prokuratury Iwona  Śmigielska-Kowalska. Wiadomo, że ciało 47-letniego mieszkańca tej gminy odnalazł w nocy jego syn, zaniepokojony nieobecnością ojca. Zwłoki leżały przy bocznej drodze koło samochodu w okolicach żwirowni.

Mężczyzna miał na ciele wyraźne obrażenia, dlatego prokuratura jako wstępną kwalifikację czynu przyjęła pobicie ze skutkiem śmiertelnym.


Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE