Reklama

Zmiany w ruchu. Kierowcy się gubią [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w ruchu. Kierowcy się gubią [FOTO] - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości W rejonie ul. Wyszogrodzkiej, 4 Pułku Strzelców Konnych i Batorego lepiej nie jeździć na pamięć. Wprowadzono tam właśnie nową organizację ruchu, o czym powiadomi nas nowe oznakowanie poziome i pionowe. Problem w tym, że kierowcy na razie nieszczególnie zwracają na nie uwagę.

W rejonie ul. Wyszogrodzkiej, 4 Pułku Strzelców Konnych i Stefana Batorego lepiej nie jeździć na pamięć. Wprowadzono tam właśnie nową organizację ruchu, o czym powiadomi nas nowe oznakowanie poziome i pionowe. Problem w tym, że kierowcy na razie nieszczególnie zwracają na nie uwagę.

Zgodnie z wprowadzonymi zasadami jazdy, na ul. Stefana Batorego obowiązuje teraz ruch jednokierunkowy na odcinku od ul. Wyszogrodzkiej do ul. Słonecznej. Z kolei z ul. Słonecznej do Wyszogrodzkiej dojedziemy ul. Głowackiego, czyli równoległą ulicą do ul. Stefana Batorego. Tylko w ciagu kilku minut dojrzeliśmy kilku zdezorientowanych kierowców, którzy jechali i tak po staremu po zastawionej samochodami uliczce.

Druga zmiana dotyczy rejonu skrzyżowania ul. Wyszogrodzkiej i 4. Pułku Strzelców Konnych. Wydzielono tam pasy ruchu do skrętu w lewo i zawracania na skrzyżowaniu. Zobaczymy również dodatkowe oznakowanie pionowe sankcjonujące zmiany w oznakowaniu poziomym.

Jak tłumaczy Ratusz, zmiany mają na celu zwiększenie bezpieczeństwa dla pieszych i poprawienie płynności przejazdu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE