Reklama

Zmiany w POKiS-ie. Kto przejął obowiązki zastępcy dyrektora?

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w POKiS-ie. Kto przejął obowiązki zastępcy dyrektora? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Dyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Radosław Malinowski ma dwie zastępczynie - Martę Stempnowską i Małgorzatę Grabowską-Panek. Jedną z nich, jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, zastąpił były płocki radny klubu Platformy Obywatelskiej.

Dyrektor Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, Radosław Malinowski ma dwie zastępczynie - Martę Stempnowską i Małgorzatę Grabowską-Panek. Obowiązki jednej z nich, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie, przejął były płocki radny klubu Platformy Obywatelskiej.

Chodzi o pracownika Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki Artura Krasa, który miał stać się pełniącym obowiązki zastępcy dyrektora i tym samym odpowiadać za zadania, którymi zajmowała się Marta Stempnowska.

Na stronie POKiS-u informacji jeszcze nie ma, Artur Kras jednak potwierdza:

- Rzeczywiście otrzymałem nominację. Poinformowano mnie, że Marta Stempnowska jest na długotrwałym zwolnieniu i w tej sytuacji Radosław Malinowski zdecydował, abym to ja, począwszy od 21 stycznia, pełnił obowiązki zastępcy dyrektora POKiS-u. Dla mnie to nowe wyzwanie. Znam tę instytucję od podszewki.

Dotychczas Artur Kras pełnił obowiązki kierownika Działu Animacji. Wcześniej był także instruktorem i specjalistą. Z POKiS-em zawodowo związany jest od wielu lat.

Artur Kras pierwszy z lewej - fot. Karolina Burzyńska

[ZT]21371[/ZT]

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE