Reklama

Zmiany w płockiej uczelni. Nowe władze Politechniki Warszawskiej

Opublikowano:
Autor:

Zmiany w płockiej uczelni. Nowe władze Politechniki Warszawskiej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Zmiany w płockiej filii Politechniki Warszawskiej. Podczas uroczystości, która miała miejsce 9 września, w sali senatu Politechniki Warszawskiej, wręczono nowe nominacje dziekańskie na kadencję 2020-2024.

Zmiany w płockiej filii Politechniki Warszawskiej. Podczas uroczystości, która miała miejsce 9 września, w sali senatu Politechniki Warszawskiej, wręczono nowe nominacje dziekańskie na kadencję 2020-2024.

Rektor Politechniki Warszawskiej, prof. dr hab. inż. Krzysztof Zaremba, nominował nowych dziekanów. Będą oni wypełniać swoje obowiązki w ciągu najbliższych czterech lat. Nominację dziekańską na wydziale Budownictwa, Mechaniki i Petrochemii otrzymała dr hab. inż. Renata Walczak. W Kolegium nauk Ekonomicznych i Społecznych zaś dr hab. Magdalena Kludacz-Alessandri.

Renata Walczak do 2020 roku była dyrektorem Instytutu Konfucjusza w Politechnice Warszawskiej. Naukowo zajmuje się zarządzaniem i zarządzaniem projektami. Współpracuje z wieloma zagranicznymi uniwersytetami, kieruje projektem badawczym realizowanym w ramach programu Horyzont 2020. Pełniła m.in. funkcję Pełnomocnika ds. Międzynarodowych Programów Edukacyjnych. Odznaczona odznaką „Zasłużony dla Politechniki Warszawskiej”.

Magdalena Kludacz-Alessandri była zastępcą dyrektora ds. studenckich w Kolegium nauk Ekonomicznych i Społecznych. Do końca sierpnia 2020 roku kierowała Zespołem Finansów i Rachunkowości, była też pełnomocnikiem dyrektora KNEiS do spraw naukowych i międzynarodowych. Badania naukowe realizuje w ramach projektów krajowych i międzynarodowych, w tym w ramach programu Horyzont 2020.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE