Reklama

Zmiany na ulicy w centrum. Uwaga na mandaty!

Opublikowano:
Autor:

Zmiany na ulicy w centrum. Uwaga na mandaty! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Duże zmiany nastąpiły w obrębie ul. Kaczmarskiego w Płocku. Od 1 marca dodatkowo przejazd tamtędy zostanie zamknięty. Sytuacja jest spowodowana przebudową kamienicy.

Duże zmiany nastąpiły w obrębie ul. Kaczmarskiego w Płocku. Od 1 marca dodatkowo przejazd tamtędy zostanie zamknięty. Sytuacja jest spowodowana przebudową kamienicy. 

Chodzi o charakterystyczny przechodniak między ul. Królewiecką a Sienkiewicza. Sytuację wyjaśnia Hubert Woźniak z UMP.

- Zmiany wynikają z faktu trwającej przebudowy kamienicy przy Sienkiewicza 38 i dużej liczby sprzętu budowlanego, który zacznie tam przyjeżdżać - informuje Hubert Woźniak. - Kierowcom aut osobowych jest łatwo uniknąć zderzenia z pieszym, natomiast kierowca ciężarówki, betoniarki ma pod tym względem trudniejsze zadanie. 

Za niedostosowanie się do aktualnego rozporządzenia straż miejska będzie wręczać mandaty kierowcom, którzy nie zaparkują przy ul. Kaczmarskiego zgodnie z zasadami, tzn. w miejscu do tego wyznaczonym, czyli wzdłuż jezdni.

Ponadto w okolicach 1 marca, właśnie ze względu na toczącą się przebudowę kamienicy przy Sienkiewicza 38, planowane jest całkowite zamknięcie przejazdu ul. Kaczmarskiego. Zostanie wyłączony z ruchu odcinek leżący między Królewiecką 12e a bramą prowadzącą na plac budowy Sienkiewicza 38. W ulicę Kaczmarskiego można będzie wjechać i wyjechać z ul. Królewieckiej. Zapewniony będzie też dojazd do Taygera z ul. Sienkiewicza. Nie wiadomo, kiedy nastąpi ponowne uruchomienie przejazdu przez ul. Kaczmarskiego, wszystko zależy od wykonawcy robót.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE