Reklama

Zmiana szefa. Ze starostwa do Ratusza

Opublikowano:
Autor:

Zmiana szefa. Ze starostwa do Ratusza - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Związana z PSL Maja Syska-Żelechowska zastąpiła Tadeusza Harabasza na stanowisku dyrektora Wydziału Kształtowania Środowiska w płockim Ratuszu.

Związana z PSL Maja Syska-Żelechowska zastąpiła Tadeusza Harabasza na stanowisku dyrektora Wydziału Kształtowania Środowiska w płockim Ratuszu.

Płocki Ratusz najwyraźniej nie uznał informacji o tym, że 43-letnia Maja Syska-Żelechowska zajęła miejsce Tadeusza Harabasza,  za na tyle ważną, by umieścić ją na swojej stronie i o roszadach poinformować za jej pomocą płocczan. To kolejna ze zmian kadrowych w mieście, o której urząd postanowił milczeć w swoich aktualnościach.

Do pracy w płockim Ratuszu Syska-Żelechowska przeszła ze starostwa powiatowego, w którym zajmowała podobne stanowisko - była tam szefową Wydziału Środowiska i Rolnictwa.  Wcześniej pracowała już w Urzędzie Miasta Płocka - kilka lat temu była tam zatrudniona na stanowisku szefowej oddziału infrastruktury miejskiej i spraw komunalnych w Wydziale Gospodarki Mieniem Komunalnym.

Miejsce Mai Syskiej-Żelechowskiej jako szefowej wydziału w płockim starostwie zajęła z kolei 36-letnia Dorota Zakrzewska, również związana z PSL - szefowa biura poselskiego posła Piotra Zgorzelskiego.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE