Reklama

Zmiana na stanowisku komendanta policji w Płocku. Znamy następcę

Opublikowano:
Autor:

Zmiana na stanowisku komendanta policji w Płocku. Znamy następcę - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości - Nadkomisarz Sławomir Żelechowski pożegnał się w piątek ze sztandarem płockiej komendy i złożył meldunek o zdaniu stanowiska, komendantowi wojewódzkiemu policji zs. w Radomiu, mł. insp. dr hab. Zbigniewowi Mikołajczykowi - dowiedzieliśmy się od mł. asp. Marty Lewandowskiej z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. To druga zmiana w kierownictwie jednostki w ostatnim czasie.

- Nadkomisarz Sławomir Żelechowski pożegnał się w piątek ze sztandarem płockiej komendy i złożył meldunek o zdaniu stanowiska, komendantowi wojewódzkiemu policji zs. w Radomiu, mł. insp. dr hab. Zbigniewowi Mikołajczykowi - dowiedzieliśmy się od mł. asp. Marty Lewandowskiej z Komendy Miejskiej Policji w Płocku. To druga zmiana w kierownictwie jednostki w ostatnim czasie. 

W piątek, 13 września w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku odbyła się uroczystość pożegnania ze sztandarem i jednostką przez komendanta miejskiego policji w Płocku, nadkom. Sławomira Żelechowskiego. Uroczysta zbiórka odbyła się w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Płocku w obecności kadry policyjnej, wicestarosty powiatu płockiego Iwony Sierockiej, kapelana płockiej policji ks. kan. Jerzego Ławickiego oraz pracowników komendy.

- W trakcie uroczystości nadkom. Sławomir Żelechowski pożegnał się ze sztandarem płockiej komendy i złożył meldunek o zdaniu stanowiska, komendantowi wojewódzkiemu policji zs. w Radomiu, mł. insp. dr hab. Zbigniewowi Mikołajczykowi. Podczas uroczystej zbiórki mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk powierzył obowiązki na stanowisku komendanta miejskiego policji w Płocku, mł. insp. Mariuszowi Kryszkowskiemu, który piastował stanowisko komendanta powiatowego policji w Sierpcu.

Co było powodem zmiany?

- Nie komentujemy decyzji komendanta wojewódzkiego, który ma uprawnienia do dokonania tego rodzaju zmiany - powiedziała nam podinsp. Katarzyna Kucharska, rzecznik prasowy komendanta wojewódzkiego policji zs. w Radomiu.

Przypomnijmy, że w lipcu 2019 r. doszło do zmiany na stanowisku wicekomendanta w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. Także wówczas odpowiedź udzielona przez rzeczniczkę prasową była identyczna.

[ZT]22855[/ZT]

Mł. insp. dr hab. Zbigniew Mikołajczyk wręcza rozkaz personalny mł. insp. Mariuszowi Kryszkowskiemu, fot. KMP w Płocku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE