Reklama

Złodzieje w akcji. Działają w przychodni, w parku, markecie...

Opublikowano:
Autor:

Złodzieje w akcji. Działają w przychodni, w parku, markecie... - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Złodzieje znów dają o sobie znać. Giną portfele z pieniędzmi, dokumenty, telefony komórkowe, biżuteria. Uważajcie w każdym miejscu, czy to w parku, czy w przychodni lekarskiej.

Złodzieje znów dają o sobie znać. Giną portfele z pieniędzmi, dokumenty, telefony komórkowe, biżuteria. Uważajcie w każdym miejscu, czy to w parku, czy w przychodni lekarskiej.

Policyjny rzecznik, Krzysztof Piasek sporządził zestawienie zdarzeń kryminalnych, w których bezsprzecznie prym wiodą złodzieje. W środę - na przykład - skradziono portfel z pieniędzmi i telefon komórkowy. Straty oszacowano na 130 zł. Do zdarzenia doszło w Płocku na pl. Obrońców Warszawy.

- Sprawca ukradł wskazane przedmioty, wyjmując je z kieszeni śpiącego na ławce mężczyzny - mówi rzecznik.

Tego samego dnia w Drobinie okradziono market spożywczo-przemysłowy. Tym razem wiktuały ze sklepowych półek, zamiast klientów, upłynnił jakiś złodziej. Straty oszacowano na 740 zł.

Z kolei w czwartek łupem rabusia został portfel z dokumentami, a także pieniądze i biżuteria znajdujące się w jednym z pomieszczeń przychodni lekarskiej przy ul. Medycznej. Straty oceniono na 850 zł. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE