Reklama

Złodzieje próbowali ukraść bankomat

Opublikowano:
Autor:

Złodzieje próbowali ukraść bankomat - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Próba kradzieży bankomatu w Staroźrebach, zatrzymanie złodzieja, który ukradł komplety kół, a łupy ukrył na Tumach - takimi sprawami zajmowali się minionej doby policjanci z Płocka i powiatu.

Próba kradzieży bankomatu w Staroźrebach, zatrzymanie złodzieja, który ukradł komplety kół, a łupy ukrył  na Tumach - takimi sprawami zajmowali się minionej doby policjanci z Płocka i powiatu.

Jak informuje płocka policja, policjanci otrzymali informację o złodzieju kół samochodowych i wczoraj, w środę, przy Mostowej udało im się zatrzymać złodzieja na gorącym uczynku - mężczyzna właśnie niósł koło samochodowe z felgą aluminiową. Okazało się, że ukradł jeszcze siedem kompletnych kół, które schował w rejonie Wzgórza Tumskiego.  Zatrzymany to 36-letni płocczanin, dobrze znany płockim policjantom z powodu wcześniejszych przypadków, w których wchodzi w konflikt  z prawem. Mężczyzna przyznał się do winy i oddał skradzione przedmioty.

Spośród pozostałych zdarzeń minionej doby zastępujący rzecznika policjant wymienia jeszcze

usiłowanie kradzieży przytwierdzonego do ściany budynku bankomatu w Staroźrebach (nie doszło do kradzieży zawartości bankomatu, na razie nie wiadomo, ile wyniosły straty związane ze zniszczeniem urządzenia), a także kradzież kołpaków samochodowych wartych ok. 600 zł z ul. Wschodniej oraz włamanie do peugeota zaparkowanego w miejscowości Bulkowo Kolonia i kradzież samochodowego radia o wartości ok.  100 zł.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE