Reklama

Złodziej w akcji. Zgarnął łup warty 2 tysiące złotych

Opublikowano:
Autor:

Złodziej w akcji. Zgarnął łup warty 2 tysiące złotych - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Policja podsumowała minioną dobę. Na szczęście nie było wypadków, wskazano za to na cztery kolizje drogowe i jedną kradzież.

Policja podsumowała minioną dobę. Na szczęście nie było wypadków, wskazano za to na cztery kolizje drogowe i jedną kradzież.

Do kradzieży doszło na ul. Kutnowskiej. Złodzieja interesowały akumulatory do pojazdu ciężarowego. Straty wyniosły ok. 2 tys. zł.

[ZT]21459[/ZT]

W czwartek - przypomnijmy - ok. godz. 10.00 do Sądu Rejonowego w Płocku przy al. Kilińskiego wpłynęła wiadomość o podłożeniu bomby. Zarządzono ewakuację pracowników, jednocześnie wzywając pirotechników i policjanta z psem wyszkolonym do wyszukiwania materiałów wybuchowych.

- Policyjni pirotechnicy sprawdzili budynek. W efekcie nie znaleziono żadnego materiału wybuchowego - mówi sierż. sztab. Marta Lewandowska z Komendy Miejskiej Policji w Płocku.

W piątek, 1 lutego policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego pełnić będą służbę w radiowozie nieoznakowanym z videorejestratorem w godz. 6.00-14.00 na trasie Płock – Łąck – Gąbin - Płock, z kolei w godz. 14.00-22.00 na trasie Płock – Drobin – Płock.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE