Reklama

Zima koszmarnie utrudnia życie kierowców

Opublikowano:
Autor:

Zima koszmarnie utrudnia życie kierowców - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

Wiadomości Wprawdzie tym razem zima drogowców nie zaskoczyła, ale wciąż padający śnieg nie pozwala im nawet na chwilę wytchnienia. Wszystkie płockie ulice są przejezdne, chociaż nie wszystkie są czarne. Fotoradar ponownie ma wolne.

Wprawdzie tym razem zima drogowców nie zaskoczyła, ale wciąż padający śnieg nie pozwala im nawet na chwilę wytchnienia. Wszystkie płockie ulice są przejezdne, chociaż nie wszystkie są czarne. Fotoradar ponownie ma wolne.

Jak poinformował Miejski Zarząd Dróg, w środę 20 lutego nie należy spodziewać się na płockich ulicach ekip wykonujących bieżące naprawy ubytków w jezdniach. Na pewno jednak można spodziewać się pługosolarek, które od kilkudziesięciu godzin pracują non stop.

Zgodnie z przewidywaniami meteorologów opady śniegu w naszej części Mazowsza mogą potrwać jeszcze dwa-trzy dni. W tym czasie może spaść 5-15 centymetrów śniegu. Większość dróg powinna być przejezdna, ale może się na nich pojawić cienka warstwa błota pośniegowego.

Drogowcy po raz kolejny apelują do kierowców o zachowanie maksymalnej ostrożności i dostosowanie prędkości do panujących warunków.

Fot. MZD

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE