Reklama

Zielone światło już bez guzika. Na skrzyżowaniu w centrum wyłączą sygnalizację

Opublikowano:
Autor:

Zielone światło już bez guzika. Na skrzyżowaniu w centrum wyłączą sygnalizację - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Miejski Zarząd Dróg poinformował o tymczasowej rezygnacji z włączania niektórych sygnalizacji guzikiem oraz o utrudnieniach we wtorek 7 kwietnia. Wyłączona zostanie sygnalizacja w centrum.

Miejski Zarząd Dróg poinformował o tymczasowej rezygnacji z włączania niektórych sygnalizacji guzikiem oraz o utrudnieniach we wtorek 7 kwietnia. Wyłączona zostanie sygnalizacja w centrum. 

Spółka podjęła decyzję o rezygnacji ze wszystkich sygnalizacji świetlnych "na żądanie". Od poniedziałku 6 kwietnia słupki z przyciskami zostały oklejone czarną taśmą, a sygnalizatory zmieniają światło automatycznie. 

We wtorek 7 kwietnia kierowcy proszeni są o ostrożność w rejonie skrzyżowania Piłsudskiego-Otolińska. Przez jeden dzień wyłączana będzie tam sygnalizacja świetlna. 

- Jest to spowodowane montażem nowej sygnalizacji i przyłączy energetycznych w obrębie tego skrzyżowania. Apelujemy o zachowanie ostrożności w czasie prowadzonych prac. W pasie drogowym będą pracować ludzie i maszyny - mówi Konrad Kozłowski z Referatu Informacji Miejskiej ratusza. 

Sygnalizacja w rejonie skrzyżowań: Kilińskiego – Jachowicza oraz Jachowicza – Dworcowa będzie działać. W al. Kilińskiego rozpoczęło się wykonanie oznakowania poziomego. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE