Reklama

Żel intymny – jakie właściwości mają lubrykanty?

Opublikowano:
Autor:

Żel intymny – jakie właściwości mają lubrykanty? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Właściwie dobrany lubkrykant pozwala znakomicie osłonić miejsca intymne przed zbytnim tarciem w trakcie odbywania stosunku płciowego. To bardzo dobry kosmetyk zwłaszcza dla pań, ale równie chętnie żele tego rodzaju wybierane są przez mężczyzn. W zależności od preferencji, klienci sklepów z gadżetami erotycznymi typu Venus.net.pl, mogą nabyć produkty typowo nawilżające, smakowe, zapachowe, zwiększające doznania, a nawet ułatwiające zachodzenie w ciążę.

Właściwie dobrany lubkrykant pozwala znakomicie osłonić miejsca intymne przed zbytnim tarciem w trakcie odbywania stosunku płciowego. To bardzo dobry kosmetyk zwłaszcza dla pań, ale równie chętnie żele tego rodzaju wybierane są przez mężczyzn. W zależności od preferencji, klienci sklepów z gadżetami erotycznymi typu Venus.net.pl, mogą nabyć produkty typowo nawilżające, smakowe, zapachowe, zwiększające doznania, a nawet ułatwiające zachodzenie w ciążę.

Podział

Generalnie, jak wspomnieliśmy to już we wstępie, wybór jest bardzo szeroki, zaś w głównej mierze obowiązuje hierarchia podziału uwzględniająca dwie podstawowe grupy lubrykantów, to jest kosmetyczne, a więc przeznaczone do tego, żeby zapewniać poślizg i likwidować ewentualny dyskomfort odczuwany w momencie ocierania się narządów intymnych, a także wyroby medyczne. Te drugie opierają się na specjalistycznym składzie i są tak komponowane, żeby utrzymywały należyte ph pochwy. Regulują mikroflorę bakteryjną, zapewniając jej równowagę.

Korzyści

Bez względu na to, na którą kategorię lubkrykantów się zdecydujemy, można mówić o szeregu korzyści wynikających z ich każdorazowego zastosowania w trakcie odbywanego stosunku. Główne zalety żeli intymnych to zwłaszcza przeciwdziałanie podrażnieniom naskórka, a więc ochrona przed nieprzyjemnymi i nieestetycznymi obtarciami. Ponadto omawiane produkty potęgują doznania i są świetnym gadżetem erotycznym urozmaicającym grę wstępną. Zapoznając się z bogatą ofertą rozmaitych atestowanych wyrobów tego typu dostępnych na stronie sklepu Venus.net.pl, warto także wspomnieć o żelach intymnych przeznaczonych do masażu. To rewelacyjna forma zabawy w sypialni dla obojga partnerów. Nie zapominajmy też o kobietach zmagających się z problemem suchości pochwy. W ich przypadku lubrykant to panaceum na dyskomfort odczuwany podczas seksu.

Sposób działania

Jak żel nawilża miejsca intymne? Wszystko za sprawą jego odpowiednio przemyślanego składu, z reguły opartego na bazie wody. Poza tym, lubrykanty pochodzące od rekomendowanych marek jak te na stronie Venus.net.pl, posiadają atesty potwierdzające pełne bezpieczeństwo ich zastosowania. Wiele solidnych wyrobów tego rodzaju to już nie tylko kosmetyk, czy forma gadżetu nadającego się na ciekawą grę wstępną, ale coś na wzór środka medycznego o właściwościach hypoalergicznych. Producenci wskazują, aby z lubrykantów korzystały także pary decydujące się na uprawianie stosunków analnych. Nawilżanie to jedno, jak to jest natomiast z potęgowaniem odczuwanych wrażeń seksualnych? I tu za lepsze doznania odpowiedzialne są dodatkowe substancje zawarte w składach preparatów nawilżających, które prowadzą do właściwego pobudzenia skóry, a co za tym idzie zwiększają poziom przyjemności. W tym zakresie mówimy o żelach intymnych rozgrzewających, chłodzących, zapachowych i jadalnych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE