Reklama

Zdrowie i szczupła sylwetka prosto z afrykańskiego drzewa

Opublikowano:
Autor:

Zdrowie i szczupła sylwetka prosto z afrykańskiego drzewa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Sprawdzone preparaty z African Mango to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w naturalny sposób schudnąć i zadbać o swoje zdrowie bez szkodliwej chemii. W Stanach Zjednoczonych tabletki z ekstraktem z nasion African mango od wielu lat są hitem wśród suplementów pomagających w zdrowy sposób zrzucić wagę, a ich skuteczności wypowiedziało się wiele gwiazd, w tym w programie Oprah Winfrey! Jak naprawdę działa wyciąg z tego owocu, z czego się składa oraz czy ma jakieś skutki uboczne, staramy się wyjaśnić poniżej.

Sprawdzone preparaty z African Mango to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą w naturalny sposób schudnąć i zadbać o swoje zdrowie bez szkodliwej chemii. W Stanach Zjednoczonych tabletki z ekstraktem z nasion African mango od wielu lat są hitem wśród suplementów pomagających w zdrowy sposób zrzucić wagę, a ich skuteczności wypowiedziało się wiele gwiazd, w tym w programie Oprah Winfrey! Jak naprawdę działa wyciąg z tego owocu, z czego się składa oraz czy ma jakieś skutki uboczne, staramy się wyjaśnić poniżej.

African Mango - skąd ten owoc?

Odpowiedź jest prosta - z wiecznie zielonego drzewa, dorastającego do 40 m w lasach tropikalnych Afryki. Owoce mango, które zbierają rdzenni Afrykanie są bardzo smaczne, zarówno na surowo lub w postaci galaretek i dżemów, można z nich też uzyskać wspaniałe wino! W środku owoców znajdują się nasiona - pestki przypominające miniaturki orzechów, które zjadane są na surowo lub grillowane, a w formie proszku dodaje się je do zupy, aby wypełni jej wartość odżywczą

Wartości i działanie African mango

To właśnie w tych maleńkich nasionach - pestkach - zebrana jest cała „magiczna moc” afrykańskiego mango, czyli: witaminy C i E, B i K, prowitamina A, potas, miedź, polifenole, aminokwasy oraz kwasy omega 3 i 6. To, co zwróciło uwagę naukowców i producentów leków, to unikalne polifenole - czyli organiczne związki chemiczne, którym przypisuje się wiele prozdrowotnych właściwości: po pierwsze zapobiegają odkładaniu się tkanki tłuszczowej i stymulują organizm do korzystania i spalania nagromadzonych już zapasów tłuszczu! Badania naukowe nad afrykańskim mango potwierdziły wysoką skuteczność African mango również w zakresie: obniżenia poziomu tzw. złego cholesterolu, detoksykacji organizmu, znacznej redukcji apetytu – w tym zwłaszcza na cukier.

Z kolei ekstrakty alkoholowe z liści African mango wykazują działanie ochronne dla wątroby, zwłaszcza podczas zatrucia toksynami. Trwają również badania nad możliwością wykorzystania ekstraktów z mango afrykańskiego w leczeniu zaburzeń metabolicznych, w szczególności cukrzycy. Wstępne wyniki były na tyle zadowalające, że możliwe wyprodukowanie leku na bazie tej rośliny!

Działanie dowiedzione naukowo

Już 13 lat temu, University of Yaounde w Kamerunie przeprowadził badania, których wyniki potwierdziły odchudzające i lecznicze działanie African mango (owoców, pestek i liści). Wyniki badań zostały opublikowane w specjalistycznym magazynie „Lipids in Health and Disease”! W uniwersyteckim badaniu wzięło udział 40 ochotników, 28 osób otrzymało wyciąg z African mango, a 12 tzw. placebo (czyli preparat bez żadnej leczniczej zawartości). Po miesiącu eksperymentu badacze porównali utratę wagi u osób, które przyjmowały suplementy z afrykańskim mango - tu średnia masa ciała była mniejsza o 5,3 proc., a u osób z grupy kontrolnej (przyjmującej placebo) - o około 1,3 proc. I co najważniejsze: w pierwszej grupie odnotowano znaczny spadek całkowitego cholesterolu, cholesterolu LDL, trójglicerydów i wzrost cholesterolu HDL. W grupie z placebo nie wykazano żadnej zmiany w badaniach krwi!

Udowodniona naukowo utrata zbędnej i szkodliwej dla zdrowia tkanki tłuszczowej podczas przyjmowania preparatów z African mango utrwala się tym tym bardziej, że wyciąg z tego leczniczego owocu naturalnie wpływa na zmianę naszych nawyków żywieniowych, zniechęcając skutecznie do wszelkich deserów na bazie cukru oraz zmniejszając ponadnormatywne łaknienie.

Nie kupuj mango shake!

Jak w przypadku każdego leku, czy suplementu ważne jest, aby trafić na dobrego producenta, jak African Mango (Firmy Key Player Limited), który oferuje rzetelny skład preparatu, wyprodukowanego z wyciągu pestek African mango.

Nie jest sztuką zakup środka z napisem „okazja”, znacznie poniżej ceny rynkowej. Tyle, że wówczas i działanie dobroczynne tabletek może być „okazjonalne”, czyli… zerowe. Musisz wiedzie

, że nieuczciwe suplementy z African mango też występują na rynku, nie daj się zwieść obietnicom bez pokrycia np. cenie miesięcznej kuracji w wysokości 40 zł.

Proces produkcji tabletek z ekstraktu pestek African mango jest skomplikowany technologicznie i w żadnym razie nie ogranicza się do miksowania owoców z jogurtem czy mlekiem, na modłę deserowego mango shake’a!

My sprawdziliśmy preparaty z Adrican mango, które wzbudziły nasze zaufanie - opisem składu i efektów ich spożycia. I z czystym sumieniem polecamy - na pewno warte zakupy są tabletki African Mango (Firmy Key Player Limited).

Czy występują skutki uboczne?

Jeżeli kupisz sprawdzony preparat z African Mango Twoje odchudzanie i poprawa stanu zdrowia są w stu procentach bezpieczne, bowiem nie zawiera on żadnych chemicznych substancji, które miałyby negatywny wpływ na Twoje zdrowie. To z czym możemy mieć kłopot, w postaci objawów niepożądanych wynika z naszych błędów: albo kupiliśmy coś, co tylko udaje African mango, albo pragnąc przyspieszyć odchudzanie, włączyliśmy niezdrowe wspomaganie. Problemem w każdym modelu odchudzania jest zaprzestanie jedzenia! Pamiętaj, African mango w naturalny sposób wyreguluje Twój apetyt i zmieni nawyki żywieniowe - stosując sprawdzony preparat African Mango 900 i African Mango Vital Progres będziesz jeść tyle samo co zawsze, za to zdrowe warzywa i owoce i stracisz ochotę na fastfoody, czy niezdrowe przekąski. Jeżeli przesadzisz i będziesz powstrzymywać się przed jedzeniem w ogóle, możesz spodziewać się bólów głowy, zaburzeń trawienia, nadmiernego pocenia czy problemów ze snem, czyli normalnych objawy organizmu, który jest głodny!

Pamiętaj jednak - jeżeli zaufasz dobroczynnemu działaniu African mango, kupisz je u sprawdzonego producenta i będziesz zdrowo się odżywiać Twój stan zdrowia wyłącznie poprawi się, a Ty będziesz cieszyć się doskonałą sylwetką!

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE