Reklama

Zderzenie autobusu z samochodem [FOTO]

Opublikowano:
Autor:

Zderzenie autobusu z samochodem [FOTO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości W pobliżu skrzyżowania Wyszogrodzkiej ze Spółdzielczej zderzyły się autobus Komunikacji Miejskiej i samochód osobowy.

W pobliżu skrzyżowania Wyszogrodzkiej ze Spółdzielczą zderzyły się autobus Komunikacji Miejskiej i samochód osobowy.

Przedświąteczny szał daje się we znaki kierowcom - od rana stłuczka goni stłuczkę, niestety dochodzi też do poważniejszych zdarzeń. Tylko w poniedziałek  rano wypadki wydarzyły się m.in. w Brodach Dużych, w Chmielewie, w Płocku przy Chopina, przy Wyszogrodzkiej.

Kolejne zderzenie odnotowano ok. południa przy Wyszogrodzkiej - tuż za skrzyżowaniem ze Spółdzielczą. - Autobus Komunikacji  Miejskiej zderzył się tam z fordem scorpio - potwierdza rzecznik płockiej policji, Krzysztof Piasek. - Na szczęście nikomu nic się nie stało, zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja.

Na miejsce stłuczki przyjechali policjanci w nieoznakowanym radiowozie, a także pojazd nadzoru ruchu KM. Wprawdzie autobus stoi na częściowo na chodniku, ale bok wystaje na jezdnię, więc kierowcy muszą omijać zawalidrogę. Jednak utrudnienia nie są specjalnie dotkliwe - w tej chwili największe korki są na Wyszogrodzkiej w stronę Warszawy - po pierwsze dlatego, że z powodu wypadku krajowa 62 jest całkowicie zablokowana w miejscowości Chmielewo, po drugie z powodu sznurka samochodów ciągnących na Podolszyce do galerii handlowych.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE