Reklama

Zdarzenie z motocyklem. Pechowe miejsce

Opublikowano:
Autor:

Zdarzenie z motocyklem. Pechowe miejsce - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Wiadomości Nie tylko rondo Wojska Polskiego, ale i odcinek kilkaset metrów przed nim, to miejsca, w których bez przerwy dochodzi do stłuczek. Dziś niebezpieczną sytuację miał tam motocykl i audi.

Nie tylko rondo Wojska Polskiego, ale i odcinek kilkaset metrów przed nim, to miejsca, w których bez przerwy dochodzi do stłuczek. Dziś niebezpieczną sytuację miał tam motocykl i audi.

Do kolejnego zdarzenia doszło dziś rano na Wyszogrodzkiej, między skrzyżowaniem z Armii Krajowej (przy Mazovii) a rondem Wojska Polskiego, z powodu liczby zdarzeń drogowych zwanym potocznie rondem Dzwon. To właśnie na tym odcinku, mniej więcej na wysokości McDonald's i przystanku autobusowego bardzo często zdarzają się kolizje z udziałem nawet kilku aut. Niebezpiecznych sytuacji nie zabrakło i dziś. 

 - Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca audi wymusił pierwszeństwo przejazdu motocykliście - poinformował rzecznik policji, Krzysztof Piasek. - Kierowca audi odjechał, ale na szczęście kierującemu motocyklem nic się nie stało, nie była nawet potrzebna pomoc pogotowia.

Zachowajcie szczególną ostrożność w tym miejscu - odcinek między bardzo ruchliwymi skrzyżowaniami jest tam dość krótki, a wielu kierowców zmienia tam pas ruchu, by ustawić się do skrętu w lewo lub w prawo albo jazdy prosto.

Zaledwie kilka dni temu w tym miejscu zderzyły się trzy samochody, czytaj też:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

ZALOGUJ SIĘ - Twoje komentarze będą wyróżnione oraz uzyskasz dostęp do materiałów PREMIUM.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE